750 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Küçük Ev Aletleri

Toplam 280 ürün bulunmaktadır.

Küçük Ev Aletleri Nelerdir?

Elektrikli ev aletleri her mutfağın olmazsa olmaz unsurları arasında yer almaktadır. Ekmek kızartma makinesi, blender, mikser, mutfak robotu, çay yapma makinesi, su ısıtıcı, kahve makinesi, fritöz ve mikrodalga gibi mutfak aletlerine “küçük ev aletleri” adı verilmektedir. Fonksiyonel mutfak aletleri sayesinde yiyecek ve içecek hazırlama, pişirme ile servis süreci son derece konforlu hale getirilmektedir. Küçük ev aletleri listesinin başlarında bulunan mutfak robotları; kesici, doğrayıcı ve parçalayıcı gibi işlevsel başlıkları bünyesinde bulundurmaktadır. Bu başlıklar sayesinde püre yapma, soğan doğrama, sebze dilimleme ve ezme gibi çok sayıda işlem pratik olarak yapılabilmektedir. Kullanıcılar tarafından ayarlanabilen güç ayarı ile malzemelerin kalın veya ince doğranması sağlanabilmektedir. Çeşitli tahıllar ile kuruyemişlerin öğütülebilmesi amacı ile kesici veya öğütücü başlıklar kullanılabilmektedir. Çırpma ve hamur karıştırma telleri ile mutfak robotu mikser olarak da kullanılmaktadır. Balon çırpma teli krema ve kek yapımında, spiral burgulu tel ise ekmek ve makarna yapımında tercih edilebilmektedir. Blender aparatı ile hem lezzetli hem de sağlıklı meyve ve sebze karışımları ile milkshakeler yapılabilmektedir. 

Lezzetli kızartmalar için yağın sıcaklığını doğru şekilde ayarlayan fritözler tercih edilebilmektedir. Elektrikli fritözler yaygın şekilde kullanılmaktadır. Fritöz seçimi yapılırken ise yağın güvenli olmayan sıcaklığa ulaşması durumunda otomatik kapatma özelliğine sahip olan modellerin tercih edilmesi önerilmektedir. Bazı fritöz modellerinde kolaylıkla çıkarılabilen parçalar sayesinde temizlik rahatlıkla yapılabilmektedir. Elektrikli mutfak aletleri listesinde önemli bir konuma sahip olan çay makineleri ile kahve makineleri sayesinde ise çay ve kahve pişirme işlemleri son derece pratik ve hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Otomatik kahve makineleri ile kullanıcılar kahvenin başında bekleme ihtiyacı durmadan diğer işlerini halledebilmektedirler. Kahve hazır olduğunda sinyal veren sisteme sahip kahve makineleri ile kullanıcılara rahatlık sunulmaktadır. 

Ekmek kızartma makinesi ile lezzetli, kızarmış ekmekler yapılabilmektedir. Kademeli kızartma ayarı ve kullanıcılara sinyal veren sistemi sayesinde ekmek kızartma işlemi de son derece kolaylaşmaktadır. Mutfak küçük ev aletleri arasında yer alan meyve suyu sıkma makineleri ile evde her çeşit meyve suyu rahatlıkla hazırlanabilmektedir. Meyve suyu sıkacaklarının birçok farklı modeli bulunmaktadır. Kullanıcılar kendi ihtiyaçlarına en uygun modelleri tercih edebilmektedirler. Kolay temizlenebilen meyve suyu sıkma makineleri küçük boyutları ile mutfaklarda yer kaplamamaktadır. Soğuk pres sıkacakları ile daha yüksek miktarlarda taze meyve suyu alınabilmektedir. Günlük kullanımda fazla miktarda meyve suyu tüketen kişiler için uygundur. Blenderler ise çorbalardan smoothielere kadar farklı kullanım imkanları sağlamaktadır. 

En Kaliteli Küçük Ev Aletleri

Her evin mutfağında küçük ev aletlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Mutfakta yapılan işleri kolaylaştıran ve pratikleştiren küçük ev aletleri sayesinde mutfakta geçirilen süre kısalmaktadır. Küçük ev aletleri tercih edilirken uzun süreli kullanım için kaliteli küçük ev aletlerinin tercih edilmesi gerekmektedir. Ürünlerin paslanmaz çelik bıçaklı olması ve yüksek watt gücünde çalışması son derece önemlidir. Kullanıcılar kendi ihtiyaçlarına bağlı olarak çok fonksiyonlu olan ürünleri tercih edebilmektedirler. Çok fonksiyonlu ürünlerin kademeli çalışma özellikleri sayesinde kullanıcılar ihtiyaçlarına göre yavaş veya hızlı çalışma fonksiyonlarını kullanabilmektedirler. Paslanmaz çelikten üretilen ürünler çok uzun yıllar süresince gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra bu ürünler kolaylıkla temizlenebilme özelliğine sahiptir. En kaliteli küçük ev aletleri, istenilen tasarımda ve istenilen renkte tercih edilebilmektedir. Mutfaktaki alana bağlı olarak daha küçük veya daha büyük modeller temin edilebilmektedir. En çok tercih edilen tasarımlardan biri retro küçük ev aletleri olmaktadır. 

En Çok Kullanılan Elektrikli Ev Aletleri

Mutfakların vazgeçilmez unsurları olan küçük ev aletleri sayesinde pratiklik ve işlevsellik bir arada bulunmaktadır. Mikser, mutfak robotu, tost makinesi, ekmek kızartma makinesi, kahve makinesi, çay makinesi, su ısıtıcı ve blender gibi ürünler elektronik ev aletleri arasında yer almaktadır. Elektronik mutfak aletleri arasında en çok tercih edilenlerin başında filtre kahve makineleri ile Türk kahvesi makineleri gelmektedir. Kahve pişirme süresini aza indiren ve pratikleştiren kahve makineleri sayesinde bol köpüklü ve lezzetli kahveler pişirilebilmektedir. 

En çok tercih edilen küçük ev aletleri arasında yer alan tost makineleri ise işlevsel olarak ızgara amacı ile de kullanılabilmektedir. Blenderlar hem profesyonel hem de ev tipi olarak tercih edilebilmektedir. Profesyonel olan modeller daha yüksek voltaj ile çalışmaktadır. Sağlıklı sebze ve meyve karışımları rahatlıkla yapılabilmektedir. Meyve suyu sıkma makineleri ile ise istenilen meyve ve sebzelerin suyu çıkarılabilmektedir. Fritözler sayesinde ise zaman kaybı olmadan lezzetli kızartmalar yapılabilmektedir. En çok kullanılan küçük ev aletleri arasında yer alan mutfak robotlarının farklı başlıkları ile soğan doğrama, püre yapma ve ezme gibi işlemler yapılabilmektedir. Paslanmaz çelik bıçaklı olan modeller uzun ömürlü olarak kullanılabilmektedir. 

Küçük Ev Aletleri Çeyiz Setleri

Küçük ev aletleri ayrı ayrı olarak satın alınabildiği gibi set olarak da temin edilebilmektedir. Küçük ev aletleri çeyiz seti içerisinde birden fazla sayıda elektrikli eşyalar bulunmaktadır. Elektrikli küçük ev aletleri çeyiz seti sayesinde ev işleri büyük oranda kolaylaşmaktadır. Çeyiz seti küçük ev aletleri içerisinde tost makinesi, kahve makinesi, çay makinesi, fritöz, mutfak robotu, mikser ve su ısıtıcı gibi çok sayıda elektrikli mutfak aletleri yer almaktadır. Evlilik hazırlığı yapan kişiler evlerinde kullanmak üzere birçok farklı ürüne ihtiyaç duymaktadırlar. Elektrikli küçük ev aletlerinin ayrı ayrı satın alınmasına göre küçük ev aleti seti fiyat olarak çok daha avantajlı olmaktadır. 

Küçük ev aletleri çeyiz paketi içerisinde yer alan çay makinesi aynı zamanda kettle olarak kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra tost makinesi ise ızgara olarak kullanılabilmektedir. Blender setleri sayesinde ise kek, pasta, hamur gibi mutfak işleri rahatlıkla yapılabilmektedir. Çeyiz setleri içerisinde kişilerin ihtiyacı olan her alet bulunmaktadır. Set halinde satın alınan küçük ev aletleri fiyat olarak daha avantajlı olmakla birlikte aletlerin kalitesine, özelliklerine, çalışma güçlerine ve markalarına göre fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir. Bunun yanı sıra küçük el aletlerinin renklerine, kalitelerine ve tasarımlarına göre de fiyat farklılığı olabilmektedir. Kullanıcılar kendilerine en uygun olan çeyiz setlerini tercih edebilmektedirler.

Küçük Ev Aletleri Fiyatları

Küçük ev aletlerinin fiyatlarının ne olduğu merak edilen sorular arasında yer almaktadır. Küçük ev aletleri -örneğin, kettle fiyatlarını- fiyatlarını belirleyen bazı faktörler bulunmaktadır. Küçük ev aletlerinin rengine, tasarımına, markasına, kalitesine, çalışma gücüne, özelliklerine ve boyutuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Küçük ev aletlerinin özellikleri arttıkça fiyatlar da doğru orantılı olarak artmaktadır. Ancak kullanıcıların küçük ev aletleri satın alırken ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmaları gerekmektedir. 

Meyve suyu sıkacaklarının piyasada birçok farklı modeli bulunmaktadır. İhtiyaca bağlı olarak daha kapsamlı olan modeller veya daha basit modeller tercih edilebilmektedir. Kahve makinesi satın alımında ise kalabalık aileler tarafından ikili kahve makineleri, çekirdek aileler tarafından ise tekli kahve makineleri tercih edilebilmektedir. Küçük mutfak aletlerinde fiyat aralığı oldukça geniştir. Bu nedenle her ihtiyaca ve her bütçeye uygun küçük ev eşyaları bulunabilmektedir. Online alışverişlerde küçük el aletlerinde çeşitli indirimler yapılabilmektedir. Kampanya dönemlerinde alınabilecek en uygun fiyatlara en iyi küçük ev aletleri temin edilebilmektedir.