750 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Ev Aksesuarları

Toplam 20 ürün bulunmaktadır.

Ev Dekorasyon Ürünleri

Günün büyük bir kısmının geçirildiği yaşam alanlarının kullanışlı ve şık olması herkes tarafından önemsenen bir husus olmaktadır. Ortam ambiyansının ve dekorasyonun kilit aktörleri arasında yer alan ev dekorasyon ürünleri kişilerin beğenilerini ve zevklerini ifade etmede aktif rol oynayan iç dekorasyon malzemeleridir. Evin hemen hemen tüm odalarında yer edinen ev aksesuarları kişilerin tarzını yansıtabilmesinin estetik yolları olarak kabul edilmektedir.

Ev dekorasyon ürünleri ortamda bulunan ürünlerle uyum yakalanarak alışılagelmişin dışında bir hava yaratılmasına yardımcı olmaktadır.  Evde ister nostaljik ister modern bir hava yaratmak isteyen kullanıcılar için yardımcı olan aydınlatma ürünleri, duvar kağıtları, sehpalar, saksı çiçekleri, saatler, tablolar, biblolar, çerçeveler, halılar, dekoratif sepetler ve saklama kutuları,  gibi binlerce ev dekorasyon ürünleri yaşam alanlarının havasının değişmesine imkan sunmaktadır. İçinde vakit geçirmekten keyif alınan yaşam alanları oluşturan dekorasyon ürünleri, şık görünümlerinin yanı sıra işlevsel özellikleri ile de tercih edilmektedir. 

Evlere kazandırılmak istenen stilin kolaylıkla yansıtılabilmesini sağlayan ev içi dekorasyon ürünleri oturma odası aksesuarları, salon aksesuarları, mutfak aksesuarları, banyo aksesuarları gibi farklı kullanım alanları için üretilen ilginç, modern, estetik tasarım ürünler olmaktadır. Ev dekoru yapılırken yararlanılabilecek sayısız obje ve ürün farklı tarzlara sahip kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap vererek çözümler sunmaktadır. 

Dekoratif Salon Aksesuarları

Evlerde en çok zaman geçirilen alanlardan birisi olan salonlar aynı zamanda misafirlerin ağırlandığı yerler olarak da bilinmektedir. Bu durum kişilerin salon dekorasyonu konusunda oldukça titiz davranmasına etken olmaktadır. Son yıllarda oldukça gelişen dekoratif salon aksesuarları ister vintage ister modern hava yaratmak isteyen kullanıcıları tatmin edebilecek çeşitliliğe sahip olmaktadır. Kişiliğin ve hayallerin daha şık bir biçimde yansıtılmasına yardımcı olan ev dekorasyon ürünleri sıcak bir ev ortamı oluştururken değişen modanın ev ortamına taşınmasına olanak sağlamaktadır.

Aydınlatma ürünlerinden yer döşemesine kadar her bir parça yaşam alanlarında dekor detayı olarak kabul edilmektedir. Çeşitli kategorilere ayrılan dekoratif ürünler ahşap, seramik, metal, toprak, cam gibi farklı malzemeler kullanılarak tasarlanmaktadır. Farklı ebatlara sahip olan salon süs eşyaları minimal, geometrik, eğlenceli, modern, klasik, vintage gibi çeşitli tarzlara sahip olmaktadır. Yaşam alanlarında kişilerin kendi tarzlarını yansıtan ürünlerin yer alması daha iyi hissedilmesine olanak sağlamaktadır. Bu sebeple her tarza ayak uydurabilecek geniş ürün yelpazesine sahip ev dekorasyon modelleri daha samimi ve kişiliği yansıtan yaşam alanlarının inşa edilebilmesinde kolaylıklar sunmaktadır. 

Ev dekorasyonunun tamamlayıcı unsurları arasında ilk sıralarda yer edinen dekorasyon malzemeleri evlerin havasının ve tarzının değişmesini büyük ölçüde etkilemektedir. Özellikle dekoratif mobilya aksesuarları son zamanlarda sıklıkla tercih edilen dekor ürünleri olmaktadır. Ayna, mum, tablo, vazo gibi ürünlerle yapılan küçük dokunuşlar yaşam alanlarına farklı bir görünüm sağlarken aynı zamanda kişilerin göz estetiğini tatmin etmektedir. Kişilerin kendilerini bulundukları ortama ait olduğunu hissettiren ev aksesuarları daha gösterişli bir ortam oluşmasına imkan sağlamaktadır. 

Son zamanlarda oldukça popüler hale gelen aynalar salonlarını daha ferah ve geniş görünmek isteyen kullanıcıların tercih ettiği dekorasyon objeleri olmaktadır. Varaklı ve oymalı tasarımlar ile salonlara daha eski, klasik bir görünüm kazandırılabilirken asimetrik tasarımlar ile daha modern, güncel bir hava yansıtılabilmektedir. Cam veya seramik malzemeden tasarlanan biblolar, vazolar ortamın havasını gösterişli bir hale dönüştürmesi ile tercih edilmektedir. Salonların daha sıcak bir ortama dönüşmesine yardımcı olan biblolar binlerce çeşit ve renk ile üretilerek ünite aksesuarları, orta sehpa süsleri ve raf süsleri olarak da tercih edilmektedir. Son zamanlarda oldukça popüler hale gelen ahşap oda dekorasyon ürünleri sıcak ve yaşayan salon ortamı oluşturmak için tercih edilen ev süsleri olmaktadır. Özgün tasarıma sahip olmaları ile kullanıldıkları ortamın havasını değiştiren el işi ev dekorasyonu ürünleri hayal gücünün ve el işçiliğinin harmanlanması ile oluşan dekoratif ürünler arasında yer almaktadır.

Ev Süs Aksesuarları

Evlerin atmosferini birbirinden farklı tasarımları ve renkleri ile değiştiren ev süs eşyaları kişisel zevklerin evlerde yaşam bulmuş hali olmaktadır. Mutfak, banyo, salon, koridor gibi farklı alanlar da kullanılabilecek ürünler farklı tarz ve tasarımlarda üretilmektedir.  Tarzın yansıtılması konusunda en uygun alanlardan birisi olan duvarlar için üretilen tablolar, aynalar, saatler estetik görünüm kazandırmaları ile ev dekorasyon ürünleri arasından çoğunlukla tercih edilen ürünler olmaktadır. Geniş bir kategoriye sahip olan ev süs eşyaları tarzların şık ve modern çizgilerle eve yansımasına imkan sağlamaktadır. 

Ev Aksesuarı Modelleri

Metal, ahşap, plastik, cam gibi farklı malzemelerden oluşan ev aksesuarları binlerce çeşidi ile kullanıcıların tercihine sunulmaktadır. Evin her alanında kullanılabilen iç dekorasyon ürünleri tarzların yansıtılmasında kolaylık sağlamaktadır. Evlerin daha geniş ve ferah görünmesini sağlayan aynalar, çeşitli malzemeler kullanılarak farklı ebatlara ve tarzlara hakim olan biblolar ve tablolar, ev mobilyası ile uyum yakalanabilecek geniş renk aralığına sahip halılar ve minderler, işlevsellikleri ile son zamanlarda oldukça ilgi gören kutular, salon ve odaların zengin görünmesini sağlayan orta sehpaları ve binlerce ürün ev aksesuarları modelleri olarak kullanıcıların tercihine sunulmaktadır.

Oda Aksesuarları

Oturma alanları evlerde en çok vakit geçirilen alanların başında gelmektedir. Bu sebeple kişinin tarzını yansıtan yaşam alanlarına sahip olması evde geçirilen zamanın daha kaliteli hale dönüşmesini sağlamaktadır. Farklı malzeme, tasarım ve renklere sahip oda dekorasyon ürünleri odaların klasik görünümden sıyrılarak modern bir hava kazanmasına imkan sunmaktadır. Halıdan kırlent minderlerine, orta sehpadan tablolara, duvar kağıtlarından biblolara ve iç mekan çiçek ürünlerine kadar zengin ürün kategorisine sahip olan ev aksesuarları renkli ve oldukça canlı yaşam alanları inşa edilebilmesine imkan sağlamaktadır.