750 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

6 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Takımı

Toplam 55 ürün bulunmaktadır.

6 Kişilik Çatal Bıçak Takımı

Çatal kaşık seti mutfakların ve sofraların en temel ihtiyaçlarından biri olmaktadır. Bundan dolayı ürün tercihi yaparken daha özenli davranılmalı ve detaylı araştırma yapılmalıdır. Günün her anında kullanılacak ürünler ile birlikte aynı zamanda misafir için oluşturulan setler de bulunmaktadır. Çatal kaşık bıçak modelleri arasında tercih edilecek setler pratik, şık ve kullanışlı olması gerekmektedir. Sofraların parlayan imzaları olan setler, pek çok farklı tasarıma ve modele sahiptir.

6 kişilik çatal bıçak takımı, farklı tarzlara sahip olan ürünlerdir. Seçim yapılırken öncelik kişi sayısına uygun parça sayısı belirlemek olmalıdır. Özel yaşam alanlarında yaşayan kişi sayısı az ise 6 kişilik model, 18 parça ya da 24 parça ürün tercih edilebilir. Ürünler misafir için tercih ediliyorsa daha çok 36 parça çatal kaşık bıçak takımı modelleri incelenmelidir. Eğer bu sayılar ihtiyaç karşılamıyorsa aynı model ve renkten ikinci bir set alınabilir ya da farklı bir set tercihinde bulunarak kombin yaratılabilir.

Lezzetli yemek deneyimi yaşanacak sofralarda her daim parlak bir ürün tercih edecek bireyler malzeme yapısı olarak paslanmaz çelik tercih etmelidirler. Hem elde hem de bulaşık makinesinde yıkanmaya uygun olması, çizilme ve darbelere karşı direnç göstermesi ile uzun ömürlü kullanım için olanak sağlamaktadır. Sadece özel davetlerde ya da misafir geldiğinde değil, kişisel olarak özel bir ambiyans yaratıldığında da kullanıma uygunluk sağlamaktadır. Temiz görünümlü ve şık bir set tercihinde olan bireyler sevdikleri markaların ilgi çeken modellerini inceleyebilirler.

Kahvaltıdan itibaren her öğünün şık bir teması olmasını isteyen bireyler için arzu edilebilir kılan ürünler 6 kişilik çatal bıçak seti olmaktadır. Üstün kalite ve benzersiz tasarımları ile her bireyin beklentisini ve beğenisini karşılayacak modeller ve tasarımlar bulunmaktadır. Bu tip ürünler çeyiz için düşünülüyorsa daha avangard ve klasik tasarıma sahip ürünler arasından tercih edilebilir. Çeyiz setleri için 6 kişilik yemek takımı az gelebilir. Bu tip setlerde parça sayısı artırılarak kullanım alanı yayılmalıdır.

6 Kişilik Günlük Çatal Bıçak Takımı

Her tarza, stile, kişi sayısına ve kullanım alanına göre çeşitlenen çatal bıçak kaşık takımları, ihtiyaç karşılandıktan sonra istenilen görünüm elde edilmek için tercih edilen ürünlerdendir. Özel davetler için pek çok model bulunurken günlük çatal bıçak takımı 6 kişilik tercihler için de çok sayıda çeşitlilik bulunmaktadır. Daha az parça sayısına sahip, farklı tasarımları ve malzeme çeşitliliği olan bu setler, gündelik hayatta rahatlıkla kullanılmak için üretilmiştir. Günün her daim kullanılan ürünlerinden biri olan çatal kaşık bıçak takımı, darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklı modeller arasından tercih edilmelidir.

Söz konusu mutfak ürünleri olduğunda seçilecek ürünler için ekstra hassas davranış sergilenir. Hem hijyen hem de sağlık açısından oldukça önem arz eden ürünler, yemek yerken insan sağlığını olumsuz etkilemeyecek materyallerden üretilmiş çatal kaşık bıçak seti tercih edilmelidir. Pazarda lider konumda olan paslanmaz çelik materyalinin üzerine çıkabilecek bir ürün bulunmamaktadır. Kolay temizlenen, çizilmelere dirençli, kırılmaz yapıya sahip ve aynı zamanda bulaşık makinesinde yıkanmaya uygun olmaktadır.

Paslanmaz çelikler kaliteli ve dayanıklı malzemelerdir. Böylece uzun süre kullanıma olanak sağlar. Hem minimal hem de kalabalık sofralar için pek çok sayıda parça bulunmasına imkan tanır. Pek çok insan tarafından tercih edilen ve memnun kalınan paslanmaz çelik, gündelik hayatta da rahatlıkla kullanılabilir. Ne kadar yıkansa da parlaklığını kaybetmeyen çelik ürünlerinin tercih edilme sebeplerinden biri de bu olmaktadır. Masaların göz alıcı ışıltısına sahip olması ürünü arzu edilir kılmaktadır.

6 Kişilik Renkli Çatal Bıçak Seti

Lezzetli ve gösterişli bir yemek deneyimi yaşamak isteyen bireyler, sadece yemek takımı ile gösteriş yaratamazlar. Bu etkiyi yaratmak için parlak yapıda ve farklı tasarımlara sahip, çatal kaşık bıçak seti tercih edilmelidir. Hem temiz görünümlü hem de oldukça şık olan bu setler aynı zamanda çok renkli tasarımlara da sahiptir. Tasarımları ve renkleri ile özel davetler için üretilmiş gibi görünse de gündelik hayatta kullanım için de oldukça uygun olmaktadır. Farklı renk seçeneklerine sahip olan ürünler, çok çeşitli yapıdadır.

Renkli çatal kaşık bıçak takımlarından hoşlanan bireyler için renk paleti oldukça geniş bir yelpazede sunulmaktadır. Düz renklerden holograma kadar giden palette aynı zamanda farklı desenler de bulunmaktadır. Son yılların popüler renklerinden biri olan ve ev dekorasyon stillerinde sıklıkla kullanılan siyah rengi, mutfak ürünlerinde de trend belirleyici bir tarz olmuştur. Siyah çatal bıçak takımı 6 kişilik olanlar, hem günlük hem de misafir için sıklıkla tercih edilen renk ve model çeşitliliğinde zirvede olan ürünlerdir.

Her öğünün şıklık temasına sahip olması ve elegan hissettirmesi için farklı renkler tercih edilebilir. Gümüş paslanmaz çeliklerin orjinal parlaklığı oldukça göz alıcı olsa da lüks ve aidiyet hissi veren gold çatal bıçak takımı 6 kişilik modeller olmaktadır. Spesifik zevke hitap eden, zengin hissettiren gold detaylar, kalitesi ve imza duruşu ile günün her anını şölene yakışır kılmaktadır. Özellikle çeyiz hazırlığı yapan bireylerin tercih ettiği gold detaylı setler, klasik sofralarını şahlandırmaktadır.

6 Kişilik Çatal Kaşık Takımı Parça Sayısı

Sofraların şık olması ve misafir ağırlama geleneği, Türk kültüründe geçmişten günümüze kadar gelmiştir. Kültürün en güzel ve özenli hazırlığı olan yemek sofrası için özel yemek takımı ve çatal kaşık bıçak seti tercih edilmelidir. Çatal bıçak takımı için kişi sayısına göre parça sayısı belirlenir. Bundan dolayı satın almadan önce detaylı düşünülmelidir. Genel olarak tercih edilen 6 kişilik çatal bıçak takımı 36 parça gündelik kullanımda da misafir ağırlama durumunda da yeterli olmaktadır. Parça sayısı az geldiği takdirde aynı modelden ek olarak tercih edilebilir.

Çatal kaşık bıçak takımında kişi ve parça sayısı oldukça önemlidir. Her setin içinde tatlı kaşığı ve çay kaşığı bulunmamaktadır. Parça sayısı fazla olan setlerin içinde bu ürünlere yer verilmektedir. Fazla parça sayısı istemeyen bireyler aynı modelin ihtiyaç olan ürünlerini satın alabilir ya da tercihini başka modelden yana değerlendirebilir. Masalarda göz zevkini yükselten takımlarda eksik ürün bulunduğunda farklı bir alandan tamamlanmamalıdır. Estetik açı bozulduğu anda setin bütün aurası kaybolmaktadır.

6 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Takımı Fiyatları

6 kişilik çatal bıçak takımı fiyatları, markadan modele, üründen tasarıma, malzeme yapısından renklerine kadar her açıdan değişiklik gösterirken, fiyatlar da aynı şekilde çeşitlenmektedir. Fiyatları belirleyen en temel unsur malzeme yapısı ve parça sayısıdır. Parça sayısı arttıkça 6 kişilik çatal kaşık bıçak takımı fiyatları da aynı oranla artmaktadır. Uygun fiyatlı alışveriş deneyimi gerçekleştirmek isteyen bireyler markaların indirim dönemlerinde 6 kişilik çatal kaşık takımı fiyatları karşılaştırarak alışveriş yapabilirler.