Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Çift Kişilik Nevresim Takımı

Toplam 200 ürün bulunmaktadır.

Çift Kişilik Nevresim Takımları

Yatak odalarının vazgeçilmez unsurlarından biri olan nevresim takımları farklı kullanım boyutları ile ev tekstil mağazalarında yerlerini almaktadır. Nevresim takımı modelleri içinde çift kişilik nevresim takımları görüldü zaman hayranlık uyandıran seçenekleri ile müşterilerini beklemektedir. 2023 yılına yaklaşılan şu günlerde birçok marka 2023 nevresim modelleri yayınlamakta ve hem klasik hem de modern nevresim takımı modelleri beğeni toplamaktadır. Çift kişilik nevresim takımı seçenekleri arasında kapitoneli nevresim takımı, aşk yazılı nevresim takımı, çift taraflı nevresim takımı ve çift kişilik saten nevresim takımı bulunmaktadır.

Ayrıca dört mevsim nevresim takımı çift kişilik ve kışlık nevresim takımı da havaların ısısına göre tercih edilmektedir. İki kişilik nevresim takımı içindeki nevresimler kış mevsimlerinde çift kişilik yorgan kılıfı görevini de yerine getirmektedir. Çift kişilik ürün gamında müşteriler ile buluşan nevresim takımları 1 adet nevresim, 2 adet yatık kılıfı ve 1 adet çarşaf içermektedir. Nevresim seti çift kişilik içinde yer alan çarşafın modeline göre çift kişilik lastikli nevresim takımı veya lastiksiz çarşaflı nevresim takımı çift kişilik ifadelerine de yer verilmektedir. 

2 kişilik nevresim takımı modelleri tasarımları, kumaş yapıları ve ebatlarına göre farklı özellikler göstermektedir. Bireylerin iyi, sağlıklı ve kaliteli bir uyku uyumasında büyük rol oynayan çift kişilik nevresim takımı modelleri ayrıca kolay temizlenmekte ve bireylerin hijyenlerine katkı sunmaktadır. Yenilikçi standartlarda üretilen bu ev tekstili ürünleri sık iğne aralıklarıyla dokunan üretim kapasitesi ile de ön plana çıkmaktadır. Böylece dayanıklılığı artırılan modellerin bakımı, kullanımı ve görselliği uzun yıllar kullanım imkânı sunmaktadır. Yumuşak dokusu ve yıkanmaya elverişli yapısı ile iki kişilik nevresim setleri her dönem kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. 

Çift Kişilik Pamuklu Nevresim Takımı

İkili nevresim takımı seçenekleri içinde en çok tercih edilenler pamuklu kumaş ürünler olmaktadır. Uyku esnasında bireyleri terletmeyen ve nefes alabilen bir materyal olan pamuklu kumaş doğal ürünler sınıfında yer almaktadır. Pamuk nevresim takımı çift kişilik yaz, kış sorunsuz kullanım imkânı da yakalanmaktadır. Pamuklu çift kişilik yatak takımı hava geçirgenliği sayesinde uyku kalitesini arttırırken cilt sağlığına da katkı sunmaktadır. Gece boyunca ısı ve nem dengesini sağlayan pamuklu çift kişilik nevresim takımı, terletmemekte ve böylece kullanıcıların hastalanmasına sebep olmamaktadır.

İnce ve kalın dokulu ürün seçenekleri de bulunan çift kişilik pamuklu nevresim takımları dayanıklı ve yumuşak kumaş yapısına sahip olmaktadır. Pamuklu kumaş çift kişilik nevresim takımlarının odalara kattığı ferahlık ve huzur hissi tasarımları ile de alakalı olmaktadır. Aydınlık yaratan renk tercihleri ile pamuğun yumuşak hali gözlenmekte hatta uyku esnasında dahi hissedilmektedir. Pamuklu nevresim takımı çift kişilik modellerinin %100 pamuk tercihi yapılması yanında saten pamuk kumaşlarda özellikle yeni evli çiftler arasında popülerliğini korumaktadır. Lastikli ya da düz çarşaf kullanılan bu takımların dantel ya da kanaviçe  detaylı görselleri de çift kişilik pamuklu nevresim takımı arayanlara sunulmaktadır. 

Çift Kişilik Nevresim Seti Ölçüleri

Çift kişilik nevresim ölçüleri kullanıcıların niteliklerine veya yatak ölçülerine göre değişim göstermektedir. Çift kişilik nevresim setlerinde nevresim, çarşaf ve yastık kılıfı ölçüleri değişkenlik göstermektedir. Çift kişilik nevresim setleri ebatlarında meydana gelecek farklılıklar küçük oranlarda olmaktadır. Ortalama bir çift kişilik nevresim takımı ölçüsünde nevresim 200x220, çarşaf 240x260 ve de yastık kılıfları ise 50x70 ölçülerine sahip olmaktadır. Bunun yanında içinde düz çarşaf olan setlerin çarşaf ölçüleri yatağı saracağından ve serildiğinde her bir kenarından yatağın altına yeteri kadar sıkıştırılmasını sağladığından bir tık fazla olmaktadır. 

160x200 nevresim takımı ebatlarının da piyasalarda varlığından söz edilirken 220x240 nevresim için de battal boy çift kişilik nevresim takımı bilgisi verilmektedir. Battal boy yataklara bağlı olarak üretilen bu çift kişilik nevresim setlerinin son dönemlerde kullanım oranlarında artış olduğu da belirtilmektedir. Çeyiz setleri, misafir takımları ve günlük kullanım olarak farklı amaçlar doğrultusunda satın alınan çift kişilik nevresim setlerinin ölçülerinin netlik kazanması önemli bir unsur olarak gösterilmektedir. Kış mevsiminde battaniye veya yorgan kaplamak için de kullanılan nevresimler, bu ürünlerin ölçüleri ile de uyum göstermesi gerekmektedir. 

Çift Kişilik Nevresim Takımı Renkleri

Çift kişilik nevresim takımlarında renk alternatifleri fonksiyonel özellikleri ile birlikte dekorasyon aracı olarak da kullanılmaktadır. Yeni evleneceklerin ya da yatak odalarında değişiklik yapmak isteyenlerin duvar renginden, perdelere, halılara kadar uyum gösterilmesi istenen tek renk ve düz nevresim takımı modellerinden kırmızı nevresim takımı çift kişilik, yeşil, beyaz çift kişilik nevresim takımı, gri çift kişilik nevresim takımı iyi birer alternatif oluşturmaktadır. Hayatta hep yalınlıktan yana olanların da tercihleri sade nevresim takımı çift kişilik seçeneklerinden beyaz nevresim takımı ile krem nevresim takımı çift kişilik olmaktadır. 

Koyu renk nevresim takımı denildiği zaman ise siyah çift kişilik nevresim takımı ilk akla gelenler arasında yer almaktadır. Asil ve stil bir zevki yansıtan nevresim takımı çift kişilik siyah bir anda yatak odalarının atmosferini değiştirmektedir. Çift kişilik tek renk nevresim takımı dışında farklı seçenek arayışı içinde olanlar da siyah beyaz nevresim takımı çift kişilik ile hatta 3d ağaç, yaprak, gül ya da deniz manzarası sayesinde odalarına hareket getirmektedir. Doğadan esinlenerek elde edilen bu figürler, 3 boyut etkisi ile sanki canlı olarak kullanıcıların karşısındaymış hissi yaratmaktadır. Çiçek figürleri, dökülen yapraklar adeta yukarıdan yataklara düşmüşçesine bir etki vermektedir. 

Çift kişilik nevresim takımlarında renk konseptleri her sezon ev tekstil modasına göre değişim göstermektedir. Mor ve lilanın hakim olduğu yıllarda nevresim takımlarının da bu renklere büründüğü gözlenmektedir. Ayrıca modern dizaynları ile geometrik desenli çift kişilik nevresim takımları da kullanıldığı renkleri gayet iyi yansıtmaktadır. İç içe geçmiş halkalar veya irili ufaklı renkli blokların yer aldığı nevresim setleri özellikle gençlerin ve ruhu genç olanların gözlerinden kaçmamaktadır. 

Çift Kişilik Nevresim Takımı Fiyatları

Çift kişilik nevresim takımı fiyatları modeline, ölçülerine, üretiminde kullanılan kumaş yapısına, üzerindeki ayrıntılara, desenlerine ve markasına göre farklılık göstermektedir. Bunun yanında dokuma sıklığı ve kumaş kalitesinin de fiyatlandırma da ön plana çıkması özellikle %100 pamuk ürünlerde gözlenmektedir. Uygun nevresim takımı arayışında olan kişilerin aram motorlarında “ucuz nevresim takımı” komutuyla pazar araştırması yapması uzmanlar tarafından önerilmektedir. Çıkan sonuçlara göre filtreler ile belirlenen kullanıma ve zevke uygun çift kişilik nevresim fiyatları bütçeleri yormamaktadır. Tamamen bireylerin tercihine bırakılan çift kişilik nevresim takımı alımları böylece kolaylıkla tamamlanmaktadır.

İyi ve kaliteli ev tekstili markalarına ait olan çift kişilik nevresim takımlarının etiket fiyatları kendisini hemen belli etmektedir. Uzun yıllar yıpranmadan ve renk solması yaşanmadan kullanım imkânı sunan marka sahibi çift kişilik nevresim takımlarını, kampanyalar ve indirim fırsatları ile daha uygun fiyatlara alma alınmaktadır. Bunun yanında kavram tasarımlarda kendi içlerindeki özelliklere göre fiyat farkı göstermektedir. Yılbaşları, sevgililer günü gibi çiftleri ilgilendiren özel anlar adına dizayn edilmiş çift kişilik nevresim takımlarının fiyatları da ürün gamına göre farklılık göstermektedir.