750 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Tek Kişilik Yatak Örtüsü

Toplam 3 ürün bulunmaktadır.

Tek Kişilik Yatak Örtüsü Modelleri

Tek kişilik yatak örtüsü, genel olarak çocuklar, genç yaştaki bireyler ve misafirler için tasarlanmış olup, yatağı ve bazayı örten ev tekstili ürünlerinden bir tanesidir.  Tek kişilik yatak örtüsü ölçüleri, yatağın ve bazanın boyutuna göre alınmalıdır. Tek kişilik ürünler standart gibi görünse de normal şartlarda birkaç ölçülendirmeye sahip olmaktadır. Geniş ürün yelpazesine sahip olan yatak örtülerinin birçok çeşidi, deseni, dokusu ve rengi bulunmaktadır. Seçim yapılırken ürünün materyaline, kalitesine, dikişlerine, ölçülerine, dokusuna, rengine ve tasarımına bakılarak yapılmalıdır. 

Tek kişilik yatak örtüsü modelleri, fonksiyon olarak aynı amaca hizmet etse de görsel olarak oldukça şık ve gösterişli olmaktadır.  Sade yatak örtüsü daha minimal ve nötr tonlarda odalar için uyumlu olurken, canlı ve desenli yatak örtüleri cıvıl cıvıl odalar için birebir olacaktır. Yatak örtüleri aynı zamanda odanın ambiyansını yükselten ürünlerdir. Dümdüz duruşu yatağın kusursuz görünmesini sağlar ve tasarımları ile odaya göz doldurucu bir imaj sunar. Özellikle yatak örtüsünün materyali, kaliteyi gösteren en önemli özellik olmaktadır. 

Tek kişi için tasarlanmış olan yatak örtüleri tek kişilik yatak örtüsü takımı olarak da satılmaktadır. Takım içeriği markadan markaya göre değişim gösterebilmektedir. İçerisinde yastık ve yorgan kılıfı dahil olan yatak örtüsü seti düşünen bireyler için tüm ihtiyaç eş zamanlı olarak karşılanmaktadır. Set halinde alınan ürünler görsel olarak karmaşa yaratmaz, bir bütünlük sağlar. Zamandan da tasarruf sağlarken, fiyat olarak tekli alıma göre daha ekonomik olmaktadır. Sade görünümden otantik simgelere, püsküllerden Fransız tasarımlarına, dantelli modellerden düz renklere birçok seçenek tekstil dünyasında bulunmaktadır.

Tek Kişilik Kapitone Yatak Örtüsü

Yatak odalarının dekoratif ve estetik görünümünü güçlendirmek için yatak örtüsü önemli bir ayrıntı olmaktadır. Ürün modellerinin tasarım ve renk çeşitliliğinin fazla olması seçim yapmayı zorlaştıran bir unsur olsa da, genel olarak göze hitap eden ve herkesin beğenisini kazanan ürün tek kişilik kapitone yatak örtüsü olmaktadır. Doku olarak yumuşak ve dolgun hatları seven bireylerin, yatak odalarına ahenkli bir görünüm katması için bu ürün grubu en çok tercih edilenler arasında yerini almaktadır. 

Dikkat çekici kapitone görüntüsünün yanında tasarımı fazla bulan bireylerin tercihi genel olarak düz renk kapitone yatak örtüsü olmaktadır. Zengin renk yelpazesine sahip olan yatak örtüleri günlük kullanıma uygun olmasıyla beraber düzenli ve özenli bir görünüm de yaratmaktadır. Odanın renk ve dekorasyon dizaynına göre tercih edilecek olan yatak örtüleri, fonksiyonel olarak da epey faydalı bir üründür. Yatak çarşafı ve yastığı baza örtüsü sayesinde tam örtülerek tozlara ve bakterilere karşı korunur.

Özellikle alerjen bireyler, bu tip ürünleri düzenli kullandıkları zaman tam verim alacaktır. Çünkü dört mevsim kullanıma uygun olan tek kişilik çok amaçlı örtü sayesinde nevresim takımı ve yatak tam korunma altında olacaktır. Kapitone kendi içinde nefes alan bir yapıya sahiptir. Gün içinde yatağın üzerinde olan ve tozları tutan yatak örtüsü, gece boyu cilt ile doğrudan temas olmadığı için solunum yolunu olumsuz yönde etkilemesi mümkün olmayacaktır. Böylelikle konforu ön planda tutan kişiler için kullanım kolaylığı sağlayan bir üründür. 

Tek Kişilik Genç Yatak Örtüsü

Tek kişilik baza örtüsü, kullanılan yatağa ve bazaya göre ölçülendirilmektedir. Kumaş yumuşaklığı, tasarımları, rengi ve işlevsel koruyucu görevi ile evlerin olmazsa olmaz ürünlerinin arasında yer alır. Birçok farklı malzemeye ve kaliteye sahip olan yatak örtüleri, tercihe göre özel olarak da yaptırılabilir. Farklı dokulardan hoşlanan ve klasik bir güzelliği seven bireylerin tercih edeceği en uygun ürün tek kişilik kadife yatak örtüsü olacaktır. Temel sebebi ise dokusu ve renk seçenekleri ile ağır tasarımları anımsatmasıdır.

Genç odası yatak örtüsü pek çok ihtiyaca cevap verdiği gibi görsel olarak da göz doldurucu güzelliğe sahiptir. Tek kişilik tüylü yatak örtüsü sıcak ve konforlu hissettiren bir ürün olması sebebiyle genel olarak kış aylarında tercih edilir. Mum, led lambalar ve başucu kitapları ile dekoratif olarak süslenebilir. Gün içerisinde yatakta vakit geçirmeyi seven bireyler, tüylü yatak örtüsü sayesinde bu dakikalarını keyif dolu geçirecekler.

Tek Kişilik Baza Örtüsü Renkleri

Tek kişilik yatak örtüleri belirli seçeneklere göre ayrılmaktadır. Örneğin;  tek kişilik çocuk yatak örtüsü daha cıvıl cıvıl renklere ve eğlenceli tasarımlara sahiptir. Kız çocuklarının genel olarak tercihi kelebekli yatak örtüsü ya da tek kişilik pembe yatak örtüsü olurken, erkek yatak örtüsü daha soğuk renklerde olmaktadır. Çocukluktan gençliğe geçiş evresinde değişen tüm renkler ve zevkler bu noktada son bulabilir ve daha farklı tasarım çeşitliliğinde ürünler ilgi çekebilir. 

Son zamanlarda genel olarak en çok satan yatak örtüleri,  kırmızı tek kişilik yatak örtüsü, gri tek kişilik yatak örtüsü ve siyah tek kişilik yatak örtüsü olmaktadır. Günümüzde soğuk renklerin ve ahşap kullanımının ağırlıklı olduğu evlerde bu iki renk sıkça tercih edilirken, iskandinav tarzı eve sahip bireyler daha çok beyaz tek kişilik yatak örtüsü ve tek kişilik pudra yatak örtüsü gibi açık renkler tercih etmektedir. Sade görünümü tercih eden bireyler tek kişilik çiçekli yatak örtüsü ve tek kişilik fransız dantelli yatak örtüsü ile yatak odalarının görünümünü canlandırarak yükseltebilir. 

Kontrastın yatak odalarında görsel olarak önemi fazladır. Çılgın renkleri kombinlemekten keyif alan bireyler açık olan lila tek kişilik yatak örtüsü ve biraz daha koyu olan mor yatak örtüsü tek kişilik ürünlerini bir arada değerlendirebilir. Yatak örtüsünü koyu, yastık kılıflarını açık renklerde tercih eden bireylerin farklı renklerle de kombin yapması mümkündür. Bu noktada kişiye özel yatak örtüsü seçeneğini değerlendirerek en  sevdiği desenleri baskılayarak bireylerin kendine özel ürün yapmaları da olanak dahilindedir. 

Tek Kişilik Yatak Örtüsü Fiyatları

Yatak odalarında şık ve kaliteli bir görünüm tercih eden bireyler, dekorasyonlarına uyum sağlayacak yatak örtüleri tercih edebilirler. Farklı renk, desen, doku ve boyutlarda bulunan yatak örtüleri, kaliteli malzemeden üretilmelidir. Tercihini kaliteden yana kullanacak bireyler sağlık dostu ürünleri evlerine yerleştirecek ve uzun süreli kullanıma kavuşacaktır. Tek kişilik olmasına karşın birkaç farklı ebatı bulunan ürünlerin en uygun fiyat garantisi standart bedene sahip olan yatak örtüleri olmaktadır. 

Tek kişilik yatak örtüsü fiyatları, ürünlerin materyaline, tasarımlarına, boyutlarına ve baskılarına göre değişim gösterebilir. Karyola örtüsü tercihinde bulunacak bireylerin tasarımdan önce materyal kalitelerine odaklanmaları gerekmektedir. Beklentiyi karşılayan yatak örtüleri, tüm pazarda zengin ürün çeşitliliğine sahiptir. Karyola örtüsü modelleri fiyatları bu noktada değişikliğe sahiptir. Çocuk ürünleri ile yetişkin ürünleri aynı fiyata sahip olmamakla birlikte farklı dokuya sahip ürünler de farklı fiyatlardadır.