750 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Cam Silme Aparatı Modelleri

Evlerin, ofislerin, araçların, hastanelerin, kamu binalarının veya hizmet sektöründeki işletme mekânlarının temizliğinde cam silme işlemi büyük önem taşımaktadır. Büyük, küçük veya farklı formlardaki cam temizliği esnasında en kolay ve en pratik şekilde “camlar neyle silinir?” sorusu gündeme gelmektedir. Çünkü doğru temizlik ürünleri ve doğru cam temizleme aparatı kullanılmadığı zaman cam temizleme işlemi hem istenilen sonucu vermemektedir hem de zahmetli bir işe dönmektedir. Bu yüzden günümüz teknolojisi ile geliştirilmiş ister basit tasarımlı ister donanım detaylı olsun pratik cam silme aparatı ile kısa zamanda harikalar yaratılmaktadır. İç ve dış cam temizleme konusunda kullanıcılara büyük destek sağlayan cam silme aparatı modelleri, e-ticaret sitelerinde cam sileceği, pencere silme aparatı, cam silme mopu ve cam silme çekpası isimleri ile yer almaktadır. 

Cam temizleme aleti modelleri sayesinde camların üzerinde bulunan kirler, tozlar ve lekeler kolay bir şekilde ortadan kalkmaktadır. Özellikle yüksek katlardaki pencereleri ve kapalı balkonları silerken zorlanan kullanıcılar cam silme aparatı ve cam mopu ile kusursuz temizliğe ulaşmaktadır. Pencerelerin iç ve dış kısımdan aynı anda silinmesi çift taraflı cam silme çekçek modeli ile mümkün olmaktadır. Cam silme aparatları arasında en çok bilinen ve anında müdahaleye yardımcı cam çekpas yani cam çekçek evlerin iç ve dış camlarını, duşa kabin camlarını, aynaları ve de araç camlarını en pratik şekilde temizlemektedir. Kullanıcılara temizlik esnasında konfor sağlayan cam çekeceği aparat modelleri, sopalarının kısa ve uzun olma alternatifleri ile ulaşılmak istenen her yere hijyen getirmektedir.

Cam silme aparatı modelleri ile güven bir şekilde camlar pırıl pırıl olmaktadır. İstenmeyen kaza ve yaralanmalara karşı cam silme aparatı kullanmak kişilere fazlasıyla yarar sağlamaktadır. Temizliğin en önemli ve zorlayıcı olan cam silme konusunda teknolojinin getirdiği artılar büyük avantaj yaratmaktadır. Bütün bunlarla beraber cam silme aparatlarının kaliteli malzemelerle üretilmesi de büyük önem taşımaktadır. Camları iz bırakmadan uzun süre temiz kalmasını sağlayan aparatlar işlerin kısa sürede tamamlanması üzerine dizayn edilmektedir. Cam silme aparat modellerinin ergonomik ve kolay kavranan tasarımları camların zahmetsizce, fazla iş yükü oluşturmadan tertemiz olmasına zemin oluşturmaktadır. Böylece mekânlarda ferah bir görüntüye kavuşulmaktadır. 

Profesyonel Cam Silme Aparatı

Profesyonel cam silme aparatı ev işlerine sağladığın kolaylığın yanında yüksek katlı iş merkezlerinin hijyeninde de kendini göstermektedir. Günümüz teknolojisinin gelişmesiyle dizayn edilen, farklı yönlere hareket etmesi için üzerinde bulunan butondan komut edilen profesyonel cam silme aparatı, ulaşılması güç yerlerdeki zor kirlerin bile anında ortadan kaldırma ayrıcalığını yaşatmaktadır. Profesyonel cam silme aparatlarının uzayan teleskopik sopaları sayesinde pek çok yana hareket eden başlığı kuytu köşelere kadar dip köşe temizlik imkânı vermektedir.

Profesyonel cam silme aparatları ile çok camlı iş merkezlerinden, yüksek katlı rezidanslara kadar birçok yapının temizliği bitirilmektedir. Profesyonel işlemlerde kullanılan bu cam silme aparatları evlerde de kısa zamanda cam silme işinin sorunsuzca bitmesine destek olmaktadır. Süngerli, silikonlu veya vakumlu olan profesyonel cam silme aparatları köpükleme işlemi de yaparak cam sileceğinin rahat kullanılmasına zemin yaratmaktadır. Vakumlu profesyonel cam silecekleri kullanıldığı alanda yapışarak iki taraflı bir şekilde temizlik görevini yaparken, deterjan ve su hazneli profesyonel cam silme aracı da zamanı iyi kullanarak işlerini başarıyla sonuçlandırma ayrıcalığını yaşatmaktadır. 

Mıknatıslı Cam Silme Aparatı

Mıknatıslı cam silme aparatı cama yapışan eş aparatların mıknatısın manyetik etkisiyle birbirini çekmesini ve iç camda yapılan temizliğin aynısının dış camda da gerçekleşmesi mantığı ile iş görmektedir. Mıknatıslı cam sileceği tek camlar için kullanılan modellerinin yanı sıra çift cam için uygun olan çeşitleri de var olmaktadır. Mıknatıslı cam silme aparatlarının seçiminde uzmanlar camların kalınlığının ve çift cam olup olmadığının göz önünde tutulmasını belirtmektedir. Bunun yanında bazı mıknatıslı cam silme araçlarının hem tek hem de çift camlar için kullanılacak şekilde ayar düğmesine sahip olduğu bilinmektedir. 

Mıknatıslı cam silme gereçleri her türlü cam için kullanıma uygun olmakla beraber, özellikle çok katlı yapıların yüksek katlarındaki camların silinmesinde büyük avantaj sağladığı vurgulanmaktadır. Camlarda tamamen parlak bir görüntü için zahmetsiz, profesyonel ve kısa sürede temizliğin mıknatıslı cam silme aparatları ile yapıldığı gözlenmektedir. Cam silici veya deterjanla ıslatılan camın iç kısmına mıknatıslı cam silme aparatının bir parçası, dış tarafına da diğer parçası oturtularak sağlı sollu hareketlerle köpürtme işlemine başlanmaktadır. Durulama işlemi sırasında ise yukarı aşağı hareket ettirmek ve sivri kısmı üstte tutmak yeterli olmaktadır. İşlem bittiğinde her bir parçası ayrılan ve silme keçeleri yıkanıp istenirse de değiştirilen mıknatıslı silme aparatı cam silme konusunda büyük kolaylık sağlamaktadır. 

Büyük Cam Silme Aparatı

Cam silme aparatları ile her boyuttaki camın rahatça silinmesi söz konusu olduğu gibi büyük ve her yerine ulaşılması zor camların temizliğinin de yapılması mümkün olmaktadır. Özel ek parçaları bulunan büyük cam silme aparatının bu konuda gayet başarılı olduğu kullanıcılar tarafından da onaylanmaktadır. Teleskopik sopalarının yardımı ile bütün yapıların en büyük camları dahi sorunsuzca pırıl pırıl olmaktadır. Silme başlıklarının da farklı tasarımları ile leke ve kirlenmenin kolay bir şekilde giderilmesi mümkün olmaktadır. Büyük cam silme ekipmanları ile az enerji harcanarak temizlik işlemi bitirilmektedir.

Cam Silme Aparatı Fiyatları

Aparatlı cam silme fiyatları fonksiyonuna, tasarımına, içeriğine, boyutuna, markasına ve modeline göre değişmektedir. Mıknatıslı temizleme ısıcam fiyatları ve ev cam silme fiyatları hakkında bilgi almak isteyen kişilerin internet üzerinden e-ticaret sitelerine ulaştığı bilinmektedir. Cam silme konusunda üstün başarı gösteren, tehlikesiz ve kısa sürede camların pırıl pırıl olmasını sağlayan cam silme aparatlarının, e-ticaret sitelerindeki bütçe dostu fiyatları müşterilerde kullanıcılarda memnuniyet yaratmaktadır.