Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Çamaşır Kurutmalık

Toplam 28 ürün bulunmaktadır.

Çamaşır Askılığı Modelleri

Evlerin rutin işlerinden olan çamaşır yıkama eylemi sonrasında ıslak ve nemli çamaşırların sağlıklı bir şekilde kurutulması çamaşırlık ve kurutmalık modelleri ile mümkün olmaktadır. İşlevsel çamaşırlık modelleri sayesinde evlerin istenen her alanlarında pratik ve sorunsuz bir şekilde çamaşırlar kurutulmaktadır. Çamaşır kurutma askısı çeşitleri ergonomik ve kaliteli yapıları ile elbise en kısa sürede giyilmeye hazır hale getirmektedir. Bütün kurutma için kullanılan çamaşır askılığı seçeneklerinin çamaşırlara, giysilere, gömleklere, çoraplara zarar vermemesi adına paslanmaz malzemelerden üretildiği de unutulmamaktadır. Çamaşırları başarılı bir şekilde kurutmak ve son derece rahat bir ütü sürecine hazırlamak adına her evin ihtiyacı olan çamaşır askısı modelleri beğeni ve gereksinimlere göre şekillenmektedir. 

Çamaşır kurutmalık incelendiğinde ilk akla gelen modellerden kanatlı kurutmalık ürünleri portatif, kalın borulu ve ayaklı tasarımları ile dikkat çekmektedir. Ayrıca katlanabilir özelliği ile dikkat çeken bu modeller istenilen yere taşınarak rahatça götürülme imkânı sunmaktadır. Diğer modeller arasında yer alan tavan çamaşır askısı ve duvardan duvara çamaşırlıklar belli bir yere sabitlenerek makaralı sistemleri ile uzayan telleri sayesinde kurutma askısı, çamaşır asacağı görevlerini yerine getirmektedir. Raylı ve asansörlü çamaşır askısı olarak da tanınan bu modeller az gel kaplamasıyla ön plana çıkmaktadır. En bilinen klasik çamaşır askısı modelleri ise küpeşte takılan çamaşır demiri arasında yer alan çamaşır teli ürünleri olmaktadır. Katlı çamaşır kurutmalık ise iki katlı çamaşır kurutmalık ve 3 katlı çamaşır kurutmalık modelleri ile kullanıcıların beğenisini toplamaktadır. 

Çamaşır kurutma modellerine devam edilmek istenirse mermere takılan çamaşırlık çeşitlerinden de söz edilmektedir. İstenirse evlerin dış cephesinde bulunan mermerlere istenirse de evlerin içinde petek üstüne yerleştirilen bu ürünler ufak boyutlarına göre birçok çamaşırın kurumasını sağlamaktadır. Plastik veya demir yapıları ile seyyar kullanılma imkânı yaratan, kare ya da yuvarlak forma sahip, bir yere asılarak kullanılan küçük çamaşır askılığı modelleri ise özellikle minik çamaşırların ve çorapların kurutulmasında rahatlık yaratmaktadır. Yeni temizlenen kıyafetlerin tekrar kullanılmasına ve en hızlı şekilde hazır hale getirilmesini sağlayan birbirinden farklı, fonksiyonel ve pratik çamaşır askısı modelleri e-ticaret sitelerinde müşterilerini beklemektedir. 

Balkon Çamaşır Askılığı

Balkon çamaşır askısı denildiği zaman en bilinen ve klasik olan küpeşte çamaşır askılığı özellikle çamaşırların güneş ışığında en sağlıklı şekilde kurumasına olanak sağlamaktadır. Bunun yanında evleri şehir merkezlerinde bulunan kullanıcıların tercihi ise özellikle kapalı cam balkon içlerinde iş gören, tavan ve duvarlara monte edilen balkon çamaşır asma aparatı yana olmaktadır. Balkon çamaşır askı alternatifleri arasında yer alan bu balkon askısı çek kullan sistemi ile giysilerin kurumasına zemin oluşturmaktadır. Balkon çamaşır kurutma askılıkları pratik, konforlu kullanımları ile birçok kişinin hayatına kolaylık sunan ev gereçleri arasında yerini almaktadır.

Balkon çamaşır askılarının daha sorunsuz ve işlevli bir kullanım süreci yaşattığı deneyim sahibi kişiler tarafından da doğrulanmaktadır. Ev içlerinde çamaşır kurutmak istemeyen, çamaşır deterjanına ve temizlik maddelerine alerjisi olan kullanıcıların tercih ettiği balkon çamaşır kurutucuları hem fazla yer kaplamaması hem de evlerde düzenin sağlanması açısından beğeni toplamaktadır. Tasarımlarıyla ön plana çıkan makaralı çelik ip içeren çek as kurutmalıklar özellikle ufak mekânların, küçük balkonlarında tercihlerin başında yer almaktadır. Ayrıca balkon çamaşır askıları içerisinde yer alan bir diğer ürün ise akordeon tasarımlı kurutma araçları olmaktadır. Kullanılmadığı zaman kendi içine doğru katlanarak yer kaplamayan bu modeller istenildiği zaman kolay kullanım imkânı sunmaktadır. 

Alüminyum Çamaşır Askılığı

Alüminyum çamaşır kurutmalığı portatif, hafif ve pas yapmayan yapıları ile günümüzde birçok evde yerini almaktadır. Ayarlanan çift kanatlı ya da katlı tasarımları ile kullanıcılarına fonksiyonel çamaşır kurutma ortamı alüminyum çamaşır askılıkları ile sağlanmaktadır. İster evlerin içinde istenirse balkonlarda rahatça çamaşır kurutmak alüminyum çamaşırlıklarla mümkün olmaktadır. Kış aylarında evin nadir kullanılan odasına açılan alüminyum çamaşır askılıkları, çamaşırları kurutma görevini tamamladıktan sonra sorunsuzca katlanarak uygun bir yere kaldırılmaktadır. 

Sağa ve sola açılan kanatları kademe kademe ayarlanmakta ve alt tarafta ortada bulunan ek, küçük çamaşır asma bölümü ile de çok sayıdaki giysinin kurumasında başarı göstermektedir. Alüminyum çamaşır askıları pas yapmama özelliği ile çamaşırların üzerinde istenmeyen lekelerin oluşmasına engellemektedir. Kolay temizlenen bu ürünler uzun yıllar deforme olmadan, kırılmadan, yıpranmadan kullanılmakta ve fazla güneş ışığına maruz kalsa bile dayanıklılığını her zaman korumaktadır. Bu anlamda alüminyum çamaşır askıları evlerin her alanında ve her mevsim sorunsuzca başarılı işler çıkartmaktadır. 

 

Dikey Çamaşır Kurutmalık

Dikey çamaşır kurutmalık hem taşınır hem de duvara monte modelleri ile tanınmaktadır. Genellikle 3 katlı olan dikey çamaşır kurutmalıklarının alternatif olarak tekerlekli çeşitleri de kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Paslanmaz, sağlıklı ve giysilere zarar vermeyen materyallerden üretilen dikey çamaşır kurutma araç ve gereçleri aynı anda bir veya iki makine dolusu çamaşırın kurumasına destek vermektedir. Balkonlarda ya da evlerin uygun bir odasında pratik bir şekilde kurulan bu kurutmalıklar beyaz, metal veya siyah renk seçenekleri ile e-ticaret sitelerinden kullanıcılara ulaşmaktadır. Kule kurutucu diye de anılan dikey çamaşır kurutmalıkları gerçek bir yer tasarrufu için son derece işlevsel ürünler olarak anılmaktadır. 

Çamaşır Askılığı Fiyatları

Çamaşır kurutmalık fiyatları imalatında kullanılan malzemeye, markasına, boyutuna, işlevselliğine, kalitesine ve detaylarına göre farklılık göstermektedir. İnternet motoru üzerinden erişim sağlanan e-ticaret sitelerinde uzun süre kullanım imkânı sağlayan, pratik, pas yapmayan, yüksek performanslı çamaşırlık fiyatları ulaşılmaktadır. Bütçe dostu çamaşır askılığı fiyatları ile istenilen her mekânda, sorunsuz giysileri kurutma olanağı sağlanmaktadır. Güvenilir ve kaliteli markalara ait çamaşır askılıkları, kişilerde memnuniyet yaratan ücretlerle e-ticaret sitelerinde bulunmaktadır.