Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Bardak

Toplam 262 ürün bulunmaktadır.

Bardak Modelleri

Günlük hayatta sıklıkla kullanılan ürünler arasında yer alan bardaklar, sahip oldukları birçok çeşit sayesinde her tarza hitap edebilmektedir. Ergonomik yapıları sayesinde mutfakların olmazsa olmazları arasında yer alan bardak çeşitleri, markalar tarafından üretilen şık tasarımlar ile göz doldurmaktadır. Sıradan modellerin yanında tarz yaratmak isteyen kullanıcılar için farklı tasarımlarda üretilen bardak takımları da pek çok çeşit arasında yer almaktadır. Evlerde sıklıkla kullanılan bardak takımı modellerinde dönem dönem öne çıkan modeller yer alsa da yıllarca popülaritesini yitirmeyen ürünler de mevcut olmaktadır. Kristal bardak seti modelleri vitrinlerde, masalarda ve mutfaklarda yıllarca yerini korumayı başarmaktadır. Düz görünümden ziyade bu modellerde farklı oyma işleri ve camla oluşturulan desenler yer almaktadır. Sadelikten ve düz görünümden hoşnut olan kullanıcılar bu modellerin su takımı, kadeh takımı ve viski takımlarını alarak bir bütün hâlinde şık sunumlar yapabilmektedir.

Mutfakların sevilen parçalarından olan renkli bardak modelleri, göz alıcı çeşitleri ile her döneme ayak uydurabilen yapıya sahip olmaktadır. Sarı, mor, yeşil, mavi gibi binlerce renk seçeneğine sahip olan bu bardak modelleri, mutfak dolaplarına renk katılmasına yardımcı olmaktadır. Son derece eğlenceli görünüme sahip olan renkli bardak çeşitlerini hem günlük yemek takımlarıyla hem de şık ve süslü sofralara eşlik eden yemek takımları ile tamamlayarak sofralara ayrı bir renk katılabilmektedir. Son zamanlarda özellikle evlenecek çiftlerin çeyizlik için tercih ettiği çift cidarlı bardak modelleri popüler hâle gelmiştir. İç içe geçmiş iki bardak görünümüne sahip olan çift cidarlı bardak çeşitleri farklı görünümleri sebebiyle kullanıcılar tarafından ilgi görmektedir. İçerisindeki ısısının daha uzun süre korumayı başaran bardak modelleri hediyelik olarak da tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Bardak Seti

Bardak seti seçenekleri içerisinde su bardağı seti, çay bardağı seti, kadeh bardak seti gibi pek çok tasarım ürünler yer almaktadır. Çeşitli içecekler için özel olarak üretilen bardak setleri kullanıcısına içeceklerin keyfini çıkarmaya fırsat sunmaktadır. Kristal, cam, porselen, seramik gibi çeşitli malzemelerden üretilen ürünler kendilerine has farklı tasarımları ile sofralara ve mutfaklara şıklık kazandırmaktadır. Kullanım alanlarına göre kulplu bardak, kupa bardak, ayaklı bardak, fincan bardak gibi farklılaşan tasarımları sayesinde kullanıcısına kullanım alanında büyük kolaylıklar sunmaktadır.

Bardak setleri hem günlük kullanım ihtiyaçlarını karşılamak hem de özel davetlerde maksimum sayıdaki konuklara servis yapılabilmesini sağlamak için tasarlanmaktadır. Bardak setleri 3’lü, 6’lı, 12’li, 18’li, 25’li, 30’lu gibi çok parçalı şekilde ve farklı tasarımlar ile kullanıcıların tercihine sunulmaktadır.

Su Bardakları

Birbirinden farklı tasarımlara sahip olarak üretilen su bardakları sofraların bütünlüğünü sağlayan parçalar arasında yer almaktadır. Farklı renk ve model seçenekleri ile kullanıcıların tercihine sunulan ürünler sadece su tüketimi için değil, meşrubat tüketimleri için de kullanılmaktadır.

Şeffaf, renkli, modern, spor gibi alternatiflerle tasarlanan su bardakları, sürahilerle de kombinlenerek satışa sunulmaktadır. Geniş ürün yelpazesi ile kullanıcılara sunulan bu ürünler, sofraların ve mutfak dolaplarının şıklık kazanmasına yardımcı olmaktadır. Farklı malzemelerden üretilen su bardaklarında, en çok cam ürünler, kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Estetik görünüme sahip olmaları ile sofralarda farklı bir görev üstlenen su bardakları; mavi, kırmızı, mor, yeşil gibi farklı renklere sahip olmasının yanında desenli, düz, baskılı gibi farklı tasarımlara da sahip olmaktadır.

Kristal Bardak

Kristal bardak seti, geçmişten günümüze her dönem popülerliğini korumuş modeller arasında yer almaktadır. Geçmişte tasarımsal güzellikleri ile vitrin içi bardakları olarak sergilenen kristal modeller, günümüzde de kullanıcılar tarafından sofralara şıklık kazandırmak amacıyla tercih edilmektedir. Sofraların göz kamaştırıcı ürünleri arasında yer alan modeller çarpıcı görünümleri sayesinde birçok çeyizde her dönem beğeni toplayan ürünler olmaktadır.

Gold veya gümüş yaldız gibi farklı renk ve desenlerde tasarlanan kristal bardak çeşitleri sunumları zenginleştirmesi ile bilinmektedir. Klasik, modern, spor gibi farklı formlara sahip olarak üretilen ürünler kullanıcıların kullanım alanına göre sofraların tamamlayıcı ürünleri olmaktadır. Çay bardağı, su bardağı, meşrubat bardağı gibi farklı boyut ve ölçülerde üretilen ürünler her tarza uyum sağlayabilecek çeşitlilikte ve tasarımda üretilmektedir. Geçmişten günümüze geleneği hale süregelen kristal bardak modelleri yeniliklere uyum sağlayarak kendini güncellemiş ve farklı tasarımları ile günümüzde vitrinlerin ve sofraların göz dolduran parçaları olmayı başarmıştır.

Bardak Fiyatları

Evlerin vazgeçilmezi olan bardaklar farklı marka, tasarım, işçilik, şekil ve boyutlarda üretilmektedir. Bu farklılık ürünlerin fiyatlandırılmasında da farklılık yaşanmasına sebep olmaktadır. Her ekonomiye uygun fiyat aralıkları ile satışa sunulan bardaklar her zevke hitap edebilecek çeşitliliğe sahip olmaktadır. Ürün ve fiyat seçenekleri zengin olan bu ürünlerin set hâlinde satın alınması ya da tek alınması fiyatlandırmada etkili olan etkenler arasında yer almaktadır. Bardağın yapım aşamasında kullanılan malzeme türü fiyat aralıklarının değişmesinde etkili olmaktadır. Cam malzemeden üretilen bardak çeşitleri diğer malzemelere göre daha yüksek fiyat etiketleri ile satışa sunulmaktadır. Bardakların yapım aşamasında uygulanan işçilik ürünlerin yüksek fiyat aralıkları ile satılmasına sebep olmaktadır. Bardakların boyutları da fiyatlara etki eden unsurlardan birisi olmaktadır.

Kullanıcılar tarafından kalitesi onaylanmış jumbo bardak gibi ünlü markaların üretmiş olduğu bardak fiyatları, diğer bardak çeşitlerine oranla daha yüksek etiketlerle kullanıcıların tercihine sunulmaktadır. Set halinde satışa sunulan bardak fiyatları, tekli satışa sunulan bardaklara oranla yüksek fiyat aralıklarına sahip olmaktadır. Firmalar her kullanıcının bütçesine uygun farklı tasarım ve kalitede bardak çeşitliliğine sahip olmaktadır. Kullanıcı kendi bütçesine ve tarzına en uygun olan ürünü satışa sunulan ürünler içerisinden seçebilmektedir.