750 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Pasta Tabağı

Toplam 48 ürün bulunmaktadır.

Pasta Tabağı Takımı

Özel günlerde ve kutlamalarda ikramlıkların sunumu ve pastaların servisi için pasta takımı önemli bir görsellik oluşturmaktadır. Özenerek seçilen ve alınan pasta sunum seti hep iyi ve mutlu günlerde kullanılmakta ve o günlerin keyfine zarif tasarımları ile eşlik etmektedir. Çat kapı gelen misafirlere yapılan o anlık ve basit tatlılar bile pasta tabağı seti sayesinde bambaşka bir görünüm kazanmaktadır. Şık pasta sunum tabakları arasında farklı materyaller ile üretilen porselen pasta tabağı, keramika pasta tabağı, cam pasta tabağı ve seramik pasta tabağı modelleri ile beğeni toplamaktadır. Pasta tabağı denilince akla ilk gelen porselen pasta seti seçeneği 7 parça pasta seti ve 12 kişilik pasta takımı tercihleri ile kullanıcılara sunulmaktadır.

Tatlı takımı da sofralara renk katan modellerin mağaza raflarından mutfaklara taşınmasını birçok kişi istemektedir. Akılları baştan alıcı tasarım ve modelleri ile çay pasta seti, ailelerin lezzetli tatlılar eşliğinde hoş sohbetlerine eşlik etmektedir. Pasta tabaklari, özel ikramların sunumlarında siyah pasta tabağı, beyaz, lacivert, turuncu, sarı pasta tabağı, yeşil, mavi pasta tabağı ve kırmızı pasta tabağı gibi daha çok sayıda renkli pasta tabağı alternatifleri ile evlerde kullanılmaktadır. Tatlı tabağı 4’lü takımlarının bazen her birinin ayrı ayrı renk olması gözlenirken bazen de 12 li pasta tabağı takımının bütün parçalarının renginin aynı ve formlarının kare pasta tabağı veya dikdörtgen pasta tabağı, şeklinde, mini tatlı tabağı ya da küçük tatlı tabağı boyutlarında oldukları fark edilmektedir. 

Ev, lokanta, kafe, pastane gibi mekânların hem mutfaklarının hem de sunum alanlarının vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alan pasta tabaklarının her dönem şık ve kaliteli tasarımlara sahip olduğu bilinmektedir.  Annelerimizin kullanmaya kıyamadığı ve vitrinde sergilediği tatlı tabağı 12 li takımı sadece bayramdan bayrama ya da doğum günlerinde servise çıktığı bilinmektedir. Her kadının mutfağında üst raflarda veya konsolda bir adet özenerek aldığı, her zamanda kullanmadığı pasta takımı olduğu vurgulanmaktadır. Nice güzel günlerde çıkarılmak üzere kaldırılan bu takımlar, sofra ürünlerinin en kıymetlileri arasında yer almaktadır. Onun dışında günlük kullanım için seçilen rengarenk ve boy boy tatlı tabağı takımı, kahve yanı ikramlıkların sunumlarında kullanılmaktadır.

6'lı Pasta Tabağı Seti

Pasta servis seti denildiğinde 6'lı pasta tabağı popülerliğini günümüzde de sürdürmeye devam etmektedir. İkramların vazgeçilmezi 6 kişilik pasta takımı ürün gamında farklı desen, renk ve boyutları ile müşterilerle buluşmaktadır. Çekirdek aileler için bir seçenek oluşturan 6’lı pasta tabağı ayrıca yakın arkadaş veya akraba ile verilen samimi davetlerde zarif masalara eşlik etmektedir. En güzel yemeklerden hemen sonra çay ve kahvelerin yanına yapılan tatlıların misafirlere sunumunun en güzel hali, 6’li pasta tabağı seti ile gerçekleşmektedir. 

Enfes tatlıları ikram etmek üzere satın alınan pasta tabağı 6’lı grubu incelendiğinde, gold pasta tabağı ve beyaz kare pasta tabağı fazlasıyla beğenildiği fark edilmektedir. Fabrikasyon olduğu kadar handmade tasarımlara da sahip olan 6’lı pasta tabağı seti, özel dizayn arayışı olanlara hitap etmektedir. Seramik üretim, tek tek el işçiliği ile fırça darbelerine sahip bu özel 6’lı pasta tabakları bir eşi olmaması ile övünmektedir. Her zaman estetiğe önem verenlerin sofralarında bulunan 6’lı pasta tabakları seramik dışında cam, porselen, keramika üretimleri ile kendini göstermektedir. Farklı geometrik şekiller kullanılarak da boyutlandırılan 6’lı pasta tabakları klasik yuvarlak dışında, kare, dikdörtgen, üçgen hatta oval biçimleri beğeni toplamaktadır. 

Desenli Pasta Tabağı

Pasta takımı seti seçeneklerinin farklı zevklere hitap edebilmesi için çeşitli model, desen ve renkte üretimi yapılmaktadır. Desenli ve şık tabaklarla sunum yapmak her zaman daha gösterişli ve ilgi çeken bir görünüm elde etmeyi sağlamaktadır. Özellikle asil bir hava yaratmak en güzel pasta tabakları ile mümkün olmakta ve 21 parça pasta seti Paşabahçe gibi çoklu ürünlerin bir arada olma avantajı da yaşanmaktadır. Damalı pasta tabağı deseni, düz veya spiral çizgiler, mermer desenli pasta tabağı ve kalpli pasta tabağı da bu ürün gamı altında adından seçkiyle söz ettirmektedir. Modern tasarımlar ve renkler de çeşitli olmakta ve klasik modellerde rastlanmayan siyah, gri gibi koyu renkler modern pasta tabaklarının birçok dizaynında yer almaktadır. 

Ayrıca yeni nesil pasta tabakları beyaz klasik modellerden ayrılarak eğlenceli bir karaktere de bürünmektedir. Pop-art çizimlerin ve çeşitli hayvan figürlerinin yer aldığı rengârenk modeller, iç açıcı yapısıyla sofraları başka bir boyutta süslemektedir. Bu tarz çizimlerin bulunduğu ürünlerde neredeyse sınırsız renk ve hayal gücü kullanımları ilgi çekmektedir. Kırmızı zürafalar, yeşil kediler, mor ve siyah zebralar gibi görsellik harikası pasta tabakları, ikramlarda kullanıldığı kadar dekorasyon amacıyla da mutfaklarda yer almaktadır.  Sunumlara dinamik bir hava katan bu tarz pasta tabakları, değişik tabak şekilleri ile de klasik mutfakların, modern mutfaklara dönüşümüne eşlik etmektedir. Bütün bunlarla beraber vintage bir havaya sahip olan çiçekli pasta tabağı ve eskitme pasta tabağı modelleri en sık tercih edilen ürün grubuna girmektedir. Bu modellerde minimal çizgilerin yer aldığı ürünlerin yanı sıra daha büyük çiçek desenleri ve büyük kelebekli pasta tabağı desenleri içeren pasta setlerine de rastlamak mümkün olmaktadır. Vintage pasta setlerinde tabakların kenarlarında altın veya gümüş yaldızlı süslemeler de ayrı bir hava katmaktadır. Deseni dantel pasta tabağı bu süslemeleri delikli pasta tabağı olarak gayet iyi yansıtmaktadır. 

Pasta Servis Tabağı Boyutları

Pasta servis tabağı denildiğinde bin bir renk ve tasarım dışında farklı boyutlarla da harika ürünler müşterilerin karşısına çıkmaktadır. Pasta standı ve ayaklı pasta tabağı olarak geçen bu ürünler 20x10 küçük pasta sunum tabağı yanında mini sunum 15 cm pasta tabağı boyutlarında, büyüklü küçüklü görseller için özel gün kutlaması masasında başrolü oynamaktadır. Seramik ayaklı pasta tabağı başta olmak üzere metal veya cam katlı servis standı seçenekleri sofraların süslenmesinde destek olmaktadır. Fanuslu pasta seti ürünü gıdaların korunmasına destek çıkmaktadır. Kek fanuslu pasta seti ile yapılan ikramlar göz doldurmakta ve bombemsi, oval ya da köşeli tasarımları ile seçeneklerini arttırmaktadır. Kapaklı pasta tabağı sayesinde mutfaklarda âdete bir pastane havası esmektedir. Pasta ve kek dışında diğer tuzlu veya alternatif tatlı ikramlarının konulmasında da kare pasta sunum tabağı tercih edilmekte ve bu konuda 40 cm cam pasta tabağı ve 21 cm pasta tabağı harika görsellere imza atmaktadır. 

Pasta Tabağı Seti Fiyatları

Pasta seti fiyatları incelendiğinde farklı marka, model, desen ve renk dışında üretim materyallerinin de etkisi gözlenmektedir. Aramalarda “en ucuz pasta tabağı” komutu ilen çıkan sonuçlar müşterileri memnun etmektedir. Her markanın kendi seçkileri altında satışa sunulan pasta seti fiyatlarını en çok etkileyen durumun ise set içi ürün sayısı olduğu vurgulanmaktadır. 4’lü, 6’lıdan başlayan pasta tabağı setleri 12’li ve 24’lü takımlara kadar çıkmaktadır. Kaliteli ve tanınan markaların harika tasarımlar ile müşterilere sunduğu ürünlerin fiyatları diğer muadillerinden ayrılmaktadır. Markaların kampanyaları ve indirim fırsatları takip edildiği takdirde bu pasta tabağı setleri bütçeler zorlanmadan alınmaktadır.