750 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Su Isıtıcı Modelleri

Mutfaklarda en çok kullanılan aletlerin başında su ısıtıcı gelmektedir. Bulaşık suyu için, çorba yapmak için, mantı, makarna haşlamak için ilk akla gelen alet su ısıtma makinesi olmaktadır. Mutfağa yemek yapmak için giren birçok kişinin elini attığı kettle su ısıtıcısı küçük ev aletleri kategorisinde en çok satılan unvanını da sahiptir. Su kaynatıcısı görevini üstlenen elektrikli su ısıtıcı için piyasalarda çok çeşitli model bulunduğu da bilinmektedir. Su kaynatıcı yani kettle çeşitleri arasında bulunan büyük boy kettle, beyaz kettle, renkli kettle, çaydanlık görünümlü kettle veya modern kettle akla ilk gelenler olmaktadır. Kırmızı, turuncu ya da mavi renkleri ile de retro kettle mutfaklarda dereceli su ısıtıcı statüsüyle ayrıca estetik bir görüntü yaratmaktadır. 

Su ısıtıcı çaydanlık modelleri kettle set olarak geçmekte ve kullanım kolaylığı sunmaktadır. Kablosuz su ısıtıcı seçenekleri de kettle sürahisinin ayrı, kablolu bölümü ayrı olmasıyla pratiklik kazandırmaktadır. Su ısıtıcı modellerinin genelde w 2200 olduğu bilinmekte ve w su ile kaynatma gücü belirtilmektedir. Ayarlanabilir su ısıtıcısı kabiliyeti ile samsung kettle, arzum kettle ve fakir kettle modelleri görevlerini yerine getirmektedir. Bunların yanında sinbo kettle seçeneği de çelik, cam ve plastik su ısıtıcı sınıfında bulunmaktadır. İhtiyaç dâhilinde işlevselliğin ön planda olduğu sinbo su ısıtıcı modellerinin öğrenci kettle olarak da tanınmaktadır. 

Kettle yani su ısıtıcı modellerinin kapasite, çalışma prensipleri ve tasarıları sahip oldukları markalara göre farklılık göstermektedir. Her marka kendi bünyesinde farklı dizaynlara ve özelliklere sahip su ısıtma makinesi üretmektedir. Kettle modelleri genel olarak ev içerisinde mutfakta ya da dışarıda da ofislerde kullanımı tercih edilmektedir. Kaliteli materyallerden üretilen su ısıtıcıları içinde özellikle suyu uzun süre sıcak tutma fonksiyonu gözlenmektedir. Su ısıtıcısı markalarının içerisinde farklı motor gücü ve ısı özelliklerine sahip ürünlere de ulaşılmaktadır. Rengârenk su ısıtıcısı tasarımları ile mutfak dekorasyonuna uyumlu çok sayıda seçenek de kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. 

Bir evin olmazsa olmazları arasında yer alan elektrikli su ısıtıcıları, modern zamanın getirdiği yoğun tempo içinde ciddi anlamda kolaylık yaratmaktadır. Su ısıtıcıların pratik kullanımı ile birlikte daha lezzetli yemeklerin sofralara en kısa sürede ulaşması mümkün olmaktadır. 1.5 ile 1.7 Litre arasında su alan standart bir su ısıtıcısı ortalama büyük bir fincan 250 ml olduğu için bir kerede hemen hemen 6-7 bardak su kaynatma becerisi göstermektedir. Ayrıca su ısıtma makine modellerinin bazılarının suyun sıcaklığı ideal ısıya yükseldiğinde kaynatmayı durduğu vurgulanmaktadır. 

Cam Su Isıtıcı

Su ısıtıcıları içinde en çok ilgi duyulan modeller arasında cam kettle cihazları bulunmaktadır. Camın yansıttığı sağlık ve hijyen hissinin elektrikli su ısıtıcılarında görmek isteyenlerin tercihi cam su ısıtıcılarından yana olmaktadır. Ayrıca cam su ısıtıcılarının bazı modelleri çalışmaya başlaması ile mavi ışık saçmakta ve içinde kaynayan su görseli ile bu ışık rahatlatıcı bir etki yaratmaktadır. Işıklı kettle özelliği gösteren cam su ısıtıcıları günümüzde birçok evde bulunmaktadır. Gizli rezistans ile üretilen şık tasarımlı cam su ısıtıcıları suyu en iyi şekilde kaynatmanın yanında şık bir görünüm de sergilemektedir. 

Doğadan gelen bir malzeme olan cam çağımızda mutfak eşyalarında da sıklıkla görülmeye başlamaktadır. Hem kendi hem de sevdiklerinin sağlığına dikkat eden bireyler ısıya dayanıklı camdan üretilen cezveye, tencereye, fincana ilave olarak cam su ısıtıcısı kullanmaya yönelmektedir. Temiz görüntüsünü korumak adına sık sık hijyenine dikkat edilen cam su ısıtıcıları özellikle bebekleri için hep en iyisini isteyen annelerin mutfaklarında yerlerini almaktadır. Gece yarısında bile sıcak su ihtiyacının giderilmesini sağlayan bu sağlıklı modeller fazla ses çıkarmayarak derin uykularda olan bebekleri rahatsız etmemektedir. Bir kez alındığında uzun süre kullanılmak istenen cam su ısıtıcıları müşteri memnuniyeti de yaratmaktadır. 

Çelik Kettle

Mutfak eşyası denilince ilk akla gelen materyallerden olan çelik, su ısıtıcılarının üretimlerinde de kullanılmaktadır. Dayanıklı ve kaliteli ürün sınıfına giren içi dışı çelik kettle modellerinin paslanmaz çelik su ısıtıcı unvanına sahip olması da normal karşılanmaktadır. Sağlıklı gıdalar pişirmek adına mutfaklarda kaliteli ürün tercihinde bulunan bireyler, yıllardır sorunsuz kullanılan her çelik mutfak aletinde olduğu gibi çelik kettle seçimi ile iyi bir yatırım yaptıklarını fark etmektedir. Su ısıtıcı demir modellerinin stil sahibi mutfaklar ile uyum içinde olmakta ve metal renginin cool görünümü ortamları başka bir havaya bürümektedir. Siyah ve beyaz mutfaklarda adeta tam bir kombin yakalayan çelik kettle, sadeliğin en zengin halini yansıtmaktadır. 

Çelik ısıyı tutan bir malzeme olduğu için çelik kettle kaynaması bittikten sonra da içindeki suyun ısısını korumaktadır. Genelde ketler sürahisi metal ve tutma kulpu ile kapağı kalın, iyi sınıf siyah plastik olan çelik kettle içi de paslanmaz malzemesi sayesinde uzun yıllar kullanılmakta ve bu sayede aileden biriymiş gibi düşünülmektedir. Çelik kettle ömrünü korumak ve çalışmama durumunu engellemek adına temizliğine, bakımına dikkat edilmektedir. Temizliği yapılırken kimyasal yöntemlerden uzak durulması önerilmektedir. Kalıntı bırakabilen kimyasallarla temizlik sonrasında, toksik maddelerin vücuda giriş olasılığı doğmaktadır. Özellikle dip ve yan yüzeylerdeki kireci temizlemek adına sirke ve limon suyu önerilmektedir. 

Küçük Kettle

Yolculuklarında su ısıtıcısını yanında götürmek isteyen bireyler için küçük kettle, seyahat boy kettle, mini metal kettle seçenekleri mağazalarda yerlerini almaktadır. Kendi araba ile seyahat eden kişilerin şarjlı kettle ve de çakmaklıklı ısıtıcı kullanımları her geçen gün artmaktadır. Uzun yollarda veya hafta sonu yapılan bir doğa gezinde ufak, minik kettle sayesinde anında sıcak içecek servisi yapılmaktadır. 1 litre kettle adı ile satılan mini kettle aynı anda birden fazla bardağın sıcak su dolmasına ortam hazırlamaktadır. Arabaların bagajında ya da torpido gözlerinde yerini bulan 1 lt kettle ile her an keyifli anlar yaratılmaktadır. 120 ile 240 volt arasında gerilimlerde kullanılan küçük kettle, hafif ve boyutu küçük ürünler olmaktadır. Bu sayede pratiklik getiren küçük su ısıtıcıları sırt çantalarında dahi kolayca taşınmaktadır. 

Kettle Fiyatları

Kettle fiyatları araştırılmak istendiği zaman arama motorlarına “kettle satın al” ve kettle ne kadar?” komutları verilmektedir. Böylece en iyi kettle cihazlarına en uygun kettle fiyatları ile ulaşılmaktadır. En iyi kettle markası için pazar araştırması yapan bireyler etiket fiyatlarını hemen fark etmektedir. Bilinen ve güvenilen markaların su ısıtıcıları ücret konusunda muadillerinden ayrılmaktadır. Kettle fiyatları ucuz için bu markaların kampanyaları ve indirim fırsatları takip edilmektedir. Arabasında küçük boyutlu bir su ısıtıcısı bulundurmak isteyenler de küçük kettle fiyatları araştırmakta ve 12 volt kettle fiyatlari sayesinde sonuçlara ulaşmaktadır. 

Su ısıtıcı kettle fiyatları modelle, boyuta, markaya, tasarıma göre değişim gösterirken üretimlerinde kullanılan materyaller de fatura rakamlarına yansımaktadır. Detaylandırılmış donanımlara sahip olan su ısıtıcılarında dijital ekran, su derecesi ayarlama özelliği gibi alternatifler yer almaktadır. Kettle da her elektrikli alet gibi bu durumları fiyatlarına yansıtmaktadır. Su ısıtıcılarında fonksiyon kadar estetik de arayan müşteriler renk ve tasarım seçeneklerine göz gezdirmekte ve her bir ürünün ayrı ayrı ücretlendirildiğini fark etmektedir.