750 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Süpürge Makinesi Modelleri

Süpürge, yaşam alanlarında istenmeyen, toz, kir, kırıntı gibi küçük malzemeleri toplayan manuel ya da elektrikli makineden oluşan temizlik aletidir. Günümüzde, yeni nesil teknoloji ile birlikte farklı çeşitlerde pratik kullanım olan pek çok akıllı süpürge modelleri tasarlanmıştır. Bu süpürgeler temizlik konusunda kullanıcılara üstün bir hizmet sunmaktadır. Dünya çapında ürünleri olan çeşitli süpürge markaları bu konuda gün geçtikçe çok daha iyi işlem yapan süpürgeleri piyasalarda yerini almıştır. Farklı modelleri ve tasarımları olan süpürgeler, birçok alanda kullanım imkânının olması bakımından da son derece avantajlıdır. Bu kapsamda tasarlanmış başlıca süpürge modelleri şu şekilde sıralanabilir:

Toz Torbalı Süpürge: Toz torbalı süpürge modelleri, torbası (kâğıt–bez) dolduğunda başka bir torba ile kolayca değişim imkânı olan modellerdir. Yeni nesil teknoloji ile üretilen otomatik süpürge modelleri yanında kullanımı azalan bu model, evlerde kablolu süpürge olarak da sıklıkla kullanılmaktadır.

Toz Torbasız Süpürge: Elektrikli süpürge toz torbasız modeller evlerde genel temizlik için kullanılmaktadır. Toz torbalı modele göre daha avantajlı olan bu modelin toz haznesi bulunmaktadır. Süpürme işleminden sonra dolan bu hazne kolay bir şekilde boşaltılarak tekrar kullanılmak üzere yerine takılabilmektedir. 2000 watt elektrikli süpürge gücünde olabilen farklı markaların modelleri kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.

Sulu Süpürge: Sulu süpürge çeşitleri elektrikli süpürgenin haznesine su konularak çalıştırılan modellerdir. Süpürme işleminde etrafa toz yayılmasını engelleyen bu modeller oldukça çeşitlidir. Bazı markalar sulu süpürgeleri yıkama işlemi yapabilecek şekilde tasarlanmaktadır. Böylece sadece süpürme değil, temizleme ve yıkama görevi de üstlenmektedir. Farklı kullanımı olan bu çeşitler ev süpürgesi, araç süpürgesi olarak da tercih edilebilmektedir.

Dik Süpürge: Yeni süpürge modellerinden olan dik süpürgeler son zamanların en çok kullanılan süpürge çeşididir. Kablolu ve şarjlı iki çeşidi bulunmaktadır. Kablolu modeli, gücü kablo yardımı ile prizden almaktadır ve bu şekilde temizlik işlemini gerçekleştirmektedir. İçerisinde genellikle küçük bir toz torbası bulunan bu model günümüzde çok fazla tercih edilmemektedir. Şarjlı süpürge olarak da bilinen dik süpürgeler yenilenen tasarımları ile son yılların en fazla tercih edilen süpürge modelidir. Şarj edilebilir bataryası bulunan bu modeller, en güzel elektrik süpürgesi ve en pratik kullanımı olan modellerden biridir. Sahip olduğu ergonomik tasarımı ile beğeni toplayan bu ürünü elektronik ev eşyası üretimi yapan süpürge markaları farklı özelliklerde üretmektedir.

Robot Süpürge: Akıllı süpürge teknolojisinin en yeni tasarımı olan robot süpürgeler, herhangi bir kullanıcıya ihtiyaç duymadan süpürme işlemi yapmaktadır. Şarjlı olarak çalışan robot süpürgelerin ve farklı özelliklerde birçok çeşidi tasarlanmaktadır. Temizlik yapma işlemini kolaylaştıran ve zamandan tasarruf imkânı sunan en iyi robot süpürge 2023 yılında da üretilmeye devam edecektir. Özellikle yoğun çalışma hayatı olan kişilerin ya da evinde evcil hayvanı olanların tercih ettiği modeller gün geçtikçe farklı teknik özelliklere sahip modellerde piyasalara sürülmektedir.

Mini Süpürge: Mini süpürge, el süpürgesi olarak da bilinen, dar alanlarda kullanılan küçük süpürge modelidir. Araba temizliği, koltuk süpürme, toz alma gibi işlemlerde oldukça kullanışlı olan bu süpürgeler hafif elektrikli süpürge çeşitlerinden biridir.

Küçük Elektrikli Süpürge

Küçük elektrikli süpürge, hem güç hem de boyut olarak standart modellerden düşük performansa sahip çeşitlerdir. Genellikle dar alanlarda ve araçlarda kullanılan bu çeşitler toz alma işleminde, küçük kırıntıları temizlemek için koltuk ya da sehpa üzerinde kullanıma uygundur. Genel temizlik için performansı yetersiz olan bu modelleri çeşitli markalar mini süpürge olarak üretmektedir. Elektrik süpürgesi açmayı gerektirmeyen küçük işlemlerde oldukça pratik bir süpür modelidir.

Elektrikli El Süpürgesi

En iyi toz torbasız süpürge modelleri arasında yer alan el süpürgeleri oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. Ev işleri arasında yer alan süpürme işlemi, kişilerin zamanını almaktadır. bu kapsamda üretilmiş ve kullanıcılara da rahat hareket edebilme imkanı tanıyan şarjlı süpürge çeşitleri oldukça işlevsel bir elektronik alettir. Tek el ile kolayca kullanılabilen bu süpürgeler farklı ağırlıklarda ve ebatlarda olabilmektedir. Philips süpürge markasının, üretmiş olduğu el süpürgeleri günümüzde kullanıcıların en fazla tercih ettiği modellerdir. Ev süpürgesi olarak kullanılan ve her an kullanıma hazır halde bulunduğu içinde zamandan tasarruf sağlamaktadır. Süpürülecek alanı tek seferde kablo vs. takma işlemi olmadan hızlıca süpürme imkânı olmasından dolayı da tercih edilmektedir.

Dyson, el süpürgesi modellerinde, farklı güçte birçok süpürge tasarımı yapan markalar arasında yer almaktadır. Yeni nesil şarjlı süpürge üretiminde öncü markalardan olan Dyson üretmiş olduğu modelleri farklı aparatlar ile zenginleştirmektedir. Böylece her türlü alanda kolayca temizlik yapma olanağı kullanıcılara sağlamaktadır. Geleneksel süpürgelere göre daha avantajlı olan el süpürgeleri prize gerek kalmadan temizleme işlemini hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Ayrıca goldmaster dikey süpürge, tek parça olduğundan dolayı da kullanıcılara ekstra avantaj sağlamaktadır. İstenilen yere kolaylıkla taşınabilen ve süpürme başlığında bulunan tekerlek sayesinde tüm zeminlerde kullanılabilen süpürgeler, son zamanların en çok satan elektronik ev eşyaları arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Emiş Gücü Yüksek Süpürgeler

En güçlü elektrik süpürgesi emiş gücü yüksek olan modellerdir. Bu modeller genelde 2000 watt elektrikli süpürge ve üst modelleridir. Ev temizliğinde kullanılan başlıca elektronik aletlerden biri olan süpürgeler, her zaman kullanıcıların en büyük yardımcısıdır. Hijyenin sağlanması konusunda oldukça etkili olan emiş gücü yüksek modeller, farklı markalar tarafından çeşitli modellerde üretilmektedir. Özellikle son teknoloji ile üretilen şarjlı dikey süpürgeler ve robot süpürgelerde de emiş gücü yüksek olan pek çok model üretilmiştir. Ayrıca elektrikli süpürge toz torbasız olması da emiş gücünü etkilemektedir. Sürekli temizlenen süpürge haznesi süpürgenin daha güçlü performanslı çalışmasını sağlayacaktır.

En Çok Satan Elektrik Süpürgesi

Elektrikli süpürge kullanım itibari ile oldukça işlevsel elektronik aletler içerisinde yer almaktadır. En iyi elektrik süpürgesi emiş gücü yüksek ve farklı fonksiyonel özellikleri olan modellerdir. Bu kapsamda süpürge markaları kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik birçok çeşit süpürge üretmişlerdir. Genel temizlik için üretilen samsung en çok satan elektrik süpürgesi, kullanıcılar tarafından tercih edilen bir modeldir. Ayrıca erkekler tarafından tercih edilen araç içi süpürge modelleri de ergonomik tasarımından dolayı çok satan süpürgeler arasında yer almaktadır.

Son teknoloji ile üretilen akıllı süpürge olarak da bilinen robot süpürgeler, son zamanların en fazla tercih edilen süpürge çeşididir. Kullanıcıya ihtiyaç duyulmadan yapılan temizlik işleminden dolayı tercih edilmektedir. Bu kapsamda piyasalarda süpürme, silme işlemlerini yapan ve toz haznesini kendi boşaltan modeller oldukça ilgi görmektedir. Aynı şekilde yüksek emiş gücü olan şarjlı süpürge modelleri, lazer ışıklı süpürme başlığı ile en küçük toz tanesini dahi temizlemektedir. Bu yüzden kullanıcı tercihlerinde ilk sıralarda yer almaktadır.

Elektrikli Süpürge Fiyatları

Elektrikli süpürge fiyatları marka, model ve süpürge özelliklerine farklı fiyat aralıklarında kullanıcılara sunulmuştur. En pahalı elektrikli süpürge modelleri, özellikle ve güç olarak maksimum seviyede olan çeşitlerdir. Süpürge markaları kendi kalite standartlarına uygun olacak şekilde tasarım yapmaktadır. Bu tasarım ve teknik özellikleri süpürge fiyatlarının değişmesine neden olmaktadır. Ev süpürgesi fiyatları da aynı şekilde markadan modele farklı fiyatlara sahiptir. Bu kapsamda piyasalarda ihtiyaç duyulan birçok süpürge bulunmaktadır.

Uygun fiyatlı elektrik süpürgesi, teknik özellik bakımından orta seviyede bulunmaktadır. Yüksek performans, hazne kapasitesi, aksesuar çeşitleri gibi birçok unsur süpürgelerin fiyatını belirleme konusunda etkili olmaktadır.