750 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Bebek Nevresim Takımları

Yeni doğan bebek alışverişinde bebeklerin sağlıklı ve kaliteli bir uyku ihtiyacı için bebek nevresim takımı modelleri anneler tarafından incelenmektedir. Hemen hemen her annenin hamilelik döneminde başladığı bu alışverişte birbirinden farklı ve şirin bebek yatağı nevresim takımı seçenekleri içinden tercih yapmak zor olmaktadır. Bebek odalarında için en önemli ürünlerden olan bebek çarşaf takımı arasından bebek nevresim takımı yıldızlıbulutlu bebek nevresim takımı, fil desenli bebek nevresim takımı, göbekli bebek nevresim takımı, bebek nevresim takımı beyaz, sarı yanında kız çocuk nevresim takımı arayışında olanlara elsalı bebek nevresim takımı, unicorn bebek nevresim takımı önerilmektedir. 

Anne ve babaları için bebekleri dünyaya gelmeden başlayan bebek odası hazırlıklarına odada bulunan her detay ile uyumlu bebek çarşaf takımı hoş bir ambiyans oluşturmaktadır. Yaz ve kış ayları için ayrı ayrı tasarlanan bebek nevresim çeşitlerinin arasında 4 mevsim kullanılan ürünler de yer almaktadır. Bebek pike modelleri bahar ayları için bebeklere uygun iken, bebek yorgan seti, battaniyeli bebek nevresim takımı da kırmızı bebek nevresim takımı alternatifiyle kış mevsiminde beğeni toplamaktadır. Ayrıca bebek pike takımı mevsimlerin ortalama değerleri düşünüldüğünde yaz akşamlarında da kullanılmaktadır. Bebek odalarında bebeklerin yatağı dışında anne babasının odasında bulunan beşikleri için de bebek sepet beşik nevresim takımı genel de beyaz ya da kırık beyaz renkleri ile güzel görünmektedir. 

Bebek uyku seti modelleri yüzlerce renk ve model seçeneklerine sahip olmaktadır. Yumuşacık doğal dokumalarla üretilen bebek nevresim takımları ve uyku setleri ile bebekler huzur içinde uyumaktadır. Bebeklerin uyku konforunu arttıran ve böylece ebeveynlerin rahat etme fırsatı sunan bu ürünler, farklı zevklere hitap eden çizgilerle üretilmektedir. Bebeklerin odalarına uygun renk ve desenlerle tasarlanan 3d bebek nevresim takımı da özellikle çizgi film karakterleri ile dikkat çeken seçenekler arasında bulunmaktadır. Bütün bunlar yanında antialerjik dokumalı ve %100 pamuk kumaşlı beşik nevresim takımı ve uyku seti modelleri bebek hediyesi olarak da kullanışlı bir seçenek oluşturmaktadır. Nevresim takımı çeşitleri kişiler için yeni bebek mutluluğunu paylaşma fırsatı da sunmaktadır. 

Erkek Bebek Nevresim Seti

Uyku seti bebek modelleri çok çeşitlilik göstermekte ve cezbedici seçeneklerle anne ve babaların hatta aile büyüklerinin bile ilgisini çekmektedir. Her zevke uygun motifler ve desenler erkek bebek nevresim takımı ihtiyacı olanların karşısına çıkmaktadır. Erkek bebeklerin odasını dekore ederken renkler ve figürler uçuk mavi, sarı, arabalı, dinazorlu, kuzulu gibi uzayıp giden seçenekler listesini oluşturmaktadır. Bebek nevresim takımı gri bu seçeneklerin başında gelirken gri renk, erkek çocuk nevresim takımları da kendini göstermektedir. 

Bebeklerin yataklarında uzun süre vakit geçirdikleri göz önünde tutulursa gelişimlerini tamamlamak ve büyümeye devam etmeleri için de kesintisiz uykuya ihtiyaç duydukları vurgulanmaktadır. Uyku dışında da bebekler yatakları üzerinde gülücükler saçarken dönencelerini izlemekteler ve nevresim takımlarının üzerindeki desenlere de ilgi duymaktadırlar. Bebek yatak seti figürlerinin sevimliliği erkek bebeklerin dikkatini çekmektedir. Sağlıklı yapıya sahip kumaşlardan imalatı yapılan bu takımların desenleri kadar kumaş kaliteleri de önem taşımaktadır. Bebeklerin cildi ile sürekli temas halinde olması, bebek nevresim takımı seçiminde organik özellikleri ve pamuklu kumaş malzemesini ön plana çıkarmaktadır. 

İsimli Bebek Çarşaf Takımı

Bebek dünyaya geldiği andan itibaren, anne ve baba bebekleri için tercih edilen her şeyin en iyisi olmasını dilemektedir. Bu durum bebek nevresim seti içinde geçerli olmakta ve daha doğmadan ismi belirlenen bebekleri için isimli nevresim takımı arayışında bulunmaktadırlar. İsimler çarşaf, yastık ya da yorgan kılıfının belli bölümlerine yazılmaktadır. Genelde düz renk bebek nevresim takımı üzerine istenen isim yazdırma işlemi bebek odalarının dekorasyonuna da ayrı bir soluk getirmektedir. Kız çocuk nevresim üzerine uçuk pembe ile yazılmış isimler, anne ve babaların ailenin yeni üyesine kattıkları en kıymetli anlamlardan bir olarak da görülmektedir. 

İsimli çarşaf takımları ile farklı bir ürün kullanma zevki yaşanmakta ve bu küçük ayrıntı bebek görmesine gelen misafirlerin de hoşuna gitmektedir. Malzeme ve işçilik bakımından farklılık gösteren isimli çarşaf takımları, birbirinden farklı tasarımları ile bebek odalarında istenilen görüntünün sağlanmasını desteklemektedir. İsimli çarşaf takımlarının naif ve şık duruşu ile göz alıcı dekorasyonlar ortaya çıkarmak mümkün olmaktadır. İsimli çarşaf takımlarının dizaynlarında ismi oluşturan harflerin yazı stili ile büyüklüğü de ayrıca ilgi uyandırmaktadır. Bu durum içinde annenin ile babanın tercih ettikleri doğrultusunda, dekorasyonun bütünü adına değerlendirmeler yapılmaktadır.

Bebek Nevresim Takımı Ölçüleri

Kaliteli uyku deneyimi sunacak ürünleri üreten ev tekstili markaları, bebeklerin rahatını düşünerek yaptığı tasarımlar yanında bebek nevresim takımı ölçüleri ile bebek yataklarındaki konforu arttırmaktadır. Bebek çarşaf ölçüsü bebek yatağı ya da beşiğine göre değişmektedir. Piyasalarda bulunan hazir bebek nevresim takımı modelleri arasında bebek nevresim takımı 60x120, 70x120 bebek nevresim takımı, 70x110 bebek nevresim takımı, 70x130 bebek nevresim takımı, 70x140 bebek nevresim takımı ölçüleri beşik uyku seti için ideal olduğu söylenmektedir. Bu ölçüler içinde bebek uyku seti 60x120 ve 70x110 nevresim takımı seçeneği sıklıkla tercih edilmektedir. Daha büyük bebek yatakları için bebek nevresim takımı 80x130, 80x140 bebek nevresim takımı ölçüleri fark edilmektedir. 

Bütün bunlar yanında bebeklerin yatak boy ve enlerine göre farklılık gösteren bebek nevresim takımı 95x145 da ihtiyaçlara cevap vermektedir. Çocuk ve bebek nevresim takımlarını karşılaştırmak isteyenlerin de çocuk nevresim takımları aramalarında da bulunduğu ve çoçuk nevresim takımları 90x190 bilgisini aldığı vurgulanmaktadır. 

Bebek Nevresim Takımı Fiyatları

Anne ve babalar ailelerinin yeni varlıkları bebekleri için nevresim takımı arayışı içine girdiklerinde internet üzerinden “bebek nevresim takımı satın al” ve “bebek nevresim takımı en ucuz” arayışına girmektedir. Farklı markaların çeşit çeşit modelleri, desen ve renkleri yanında kumaş kalitesi ve nevresim takımı ölçüleri bu arayışta filtrelenmektedir. Bebek nevresim takımı fiyatları kaliteli ve tanınan markaların ürünlerinde farklı etiketler yaratsa da her bütçeye uygun ürün bulmak da mümkün olmaktadır. Yeni dünyaya gelecek bebekleri için en iyisini ve sağlıklısını seçmek isteyen anne ve babalar geniş fiyat skalası ile karşılaşmaktadır. 

Hamilelik döneminde itibaren ebeveynlerin dikkatini çeken bebek nevresim takımları, sağlıklı ve güvenilir olmaları yönünde tercih edilmektedir. Anne ve babaların ihtiyaç listelerinde bir numaraya yerleşen bebek nevresim takımları hakkında bolca araştırma yapılmaktadır. Fiyat ve kaliteli ürün dengesini sağlayan bebek nevresim takımları hem bütçeleri zorlamamak da hem de yeni anne ve baba olacakları rahatlatmaktadır. Sağlıklı ve iyi ürün sınıfına giren kaliteli markaların bebek nevresim takımlarına kampanyalar ve indirim fırsatları takip edilerek kolayca ulaşılmaktadır. 

Yaşamlarına yeni bireylerini katılmasını bekleyen anne ve baba adaylarına destek ve bebek sevincini paylaşmak amacıyla bebek nevresim takımları iyi bir hediye seçeneği oluşturmaktadır. Doğacak bebeğin cinsiyetine ve anne ile baba adayının zevkine uygun seçilen armağan bebek nevresim takımları kullanıldıkça hatırlanma ayrıcalığı da yaratmaktadır. Bebek ihtiyaç listesinin uzayıp gitmesi yeni bebek bekleyenlerin bütçesini yoracağı için özenle seçilmiş, sağlıklı kumaşa sahip, uygun fiyatlı bebek nevresim takımı fazlasıyla işe yaramaktadır.