750 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Tek Kişilik Nevresim Takımı

Toplam 38 ürün bulunmaktadır.

Tek Kişilik Nevresim Takımları

Nevresim; yorgan, battaniye ve pike gibi uyku ürünlerini kaplamak amacı ile kullanılan ucu açık, kese biçimindeki tekstil malzemesi denmektedir. Nevresimlerin içinde bulunduğu yastık kılıfı ve çarşafın bir araya gelmesiyle tamamlanan üçlüye nevresim takımı veya nevresim seti adı verilmektedir. Kullanılacak kişi sayısına göre bu takımlar tek kişilik nevresim takımı ve çift kişilik nevresim takımı olarak ikiye ayrılmaktadır. Tek kişilik nevresim takımları üretimlerinde kullanılan materyallere göre satışa sunulmasının yanında desenleri, renkleri, ebatları ile de farklılık göstermektedir. 

Tek kişilik nevresim takımlarında kaliteli nevresim takımı denildiğinde akla ilk gelenler pamuk saten nevresim takımı, kapitone nevresim takımı, pike nevresim takımı,  pamuklu nevresim takımı, müslin nevresim takımı olmaktadır. Dört mevsim nevresim takımı içinde pikeli başta gelmekte ve kış mevsimi için de deseni geyikli nevresim takımı seçeneklerinden battaniyeli, pazen, peluş nevresim takımı, polar nevresim takımı beğeni toplamaktadır. Ayrıca soğuk havalarda tek kişilik nevresimler çarşaf takımı içinde yorgan örtüsü görevi de görmektedir. Düğün alışverişi yapanlar da tercihlerini çeyizlik satılan güpürlü nevresim takımı, dantelli nevresim takımı, kanaviçe nevresim takımı, fırfırlı nevresim takımı yana kullanmaktadır. 

Yatak odası tekstilinde en iyi nevresim takımı kalitesini gösteren tek kişilik floretta nevresim takımı, elart nevresim takımı ve kristal nevresim takımı birbirinden farklı model seçenekleri ile müşterilerin karşısına çıkmaktadır. Çizgili nevresim takımı, kaktüslü nevresim takımı yanında tek kişilik nevresim takımı erkek skalasında bulunan kareli nevresim takımı içeriğinin lastikli çarşaflı olması ile kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Otel nevresim takımı statüsüne sahip modellerin de beyaz nevresim takımı ve beyaz çift kişilik nevresim takımı olması herkes tarafından bilinmektedir. 

Tek Kişilik Nevresim Seti Ölçüleri

Çift kişilik nevresim takımları ve tek kişilik nevresim takımı ölçüleri kullanıcıların kendi standartlarına göre ve mobilyalarına göre seçenekler oluşturmaktadır. Tek kişilik nevresim seti ölçüleri genelde 140x200 nevresim takımı ve 160x200 nevresim takımı özellikleri göstermektedir. Xl nevresim takımı ve battal boy sıfatları ile yer alan tek kişilik nevresim takımları da 220x240 nevresim takımı ve 240x220 nevresim takımları ölçüleri ile bilinmektedir. 220 240 nevresim ölçüsü king size nevresim modelleri içinde sıklıkla karşılaşılmakta ve çift kişilik yorgan kılıfı ebatlarına da sahip olmaktadır.  

Bütün bunların yanında 180x200 nevresim takımı, 120x200 nevresim takımı, 100 200 nevresim takımı boyutları da genç odalarında lastikli nevresim takımı kullanım seçenekleri ile kendini göstermektedir. Yatakların temiz kalmasını sağlayan nevresim setleri ayrıca bulunduğu odaya görsel bir şölen de kazandırmaktadır. Setlerin beklentileri karşılaması ve estetik görüntüsünü korumak adına alımları sırasında ölçülerinin dikkatlerden kaçmaması gerektiği bilirkişiler tarafından vurgulanmaktadır. Genelde çocuk ve genç odalarında tercih edilen tek kişilik nevresim setleri yeni doğan bebeklerin de beşiklerini örtmektedir. 

90x190 nevresim takımı

Dünyaya yeni gelmiş minik bebekleri için her zaman en iyisinin arayışı içinde olan anne ve babalar özellikle anti alerjik nevresim takımı seçimi göstermektedir. Ayrıca, beşik nevresim takımı set ölçüleri de yeni anne ve babaların dikkatlerinden kaçmamaktadır. Bebeklerinin beşik ölçülerine göre farklı seçenek avantajlarını yakalayan anneler ve babalar 90x190 nevresim takımı ve 90x200 nevresim takımı nevresim seti satın almaktadır. Bu ölçülere alternatif olarak 70x110 nevresim takımı, 70x130 nevresim takımı, 100x200 ile 80x180 nevresim takımları da ev tekstili satan mağazalar da veya bebek mağazalarında bulunmaktadır. 

Tek Kişilik Genç Çarşaf Takımı

Tek kişilik nevresim takımları daha çok genç ve çocuk odalarını süslemekte ve kiz cocuk nevresim takimi adı altında barbie ile elsa nevresim takımı beğeni toplarken, erkek cocuk nevresim takimi seçeneklerinden de dinazorlu, arabalı ve kral şakir nevresim takımı favoriler arasında kendini belli etmektedir. Lisanslı tek kişilik nevresim takımı karakterleri ve 3 boyutlu nevresim takımı modelleri ile çocukların hayran kaldığı ev tekstil ürünlerin başını çekmekte böylece çocukluk anılarında hoş bir ayrıntı olarak yer etmektedir. 

Genç erkek nevresim takımı seçeneklerinden de spidermanli nevresim takımı, Beşiktaş, Galatasaray ve fenerbahçe nevresim takımı her dönem popülerliğini korumaktadır. Genç kızlar için de gökkuşağı nevresim takımı, anime karakterli nevresim takımları yer almaktadır. Harry potter nevresim takımı ise hem genç erkek hem de genç kızların favorileri arasında bulunmaktadır. Tek kişilik genç çarşaf takımlarının 4 mevsim nevresim takımı seçenekleri yanında yazlık ve kışlık modelleri de her gece kaliteli uyku ihtiyacı duyan genç bedenlere destek vermektedir. 

Gerek kumaş, gerekse dokuma kalitesi olsun zengin renk ve desen alternatifleri ile şık bir görünüm yakalayan tek kişilik genç nevresim takımları büyük beğeni toplamaktadır. Gençlerin odalarındaki ahengi tamamlayan rengârenk ürünler, özgün tasarım seçenekleri ile birçok evde bulunmaktadır. Elverişli tasarımları ile ürün seçeneklerinin kullanışlı olması yanında temizlik ve yıkama işlemlerinin de kolay olması nevresim takımlarını sağlıklı ürün gamına almaktadır. Dokumalı tek kişilik nevresim takımları ne kadar sıklıkla yıkanırsa yıkansın, kumaş yapısında yıpranma, renklerde ve desenlerde ise solma olmadan uzun yıllar kullanılmaktadır. Uzun ömürlü kullanım avantajı sağlayan modern nevresim setleri çocukların odasına neşe, genç kız ve erkeklerin odasına da cool bir tarz kazandırmaktadır. 

Tek Kişilik Nevresim Takımı Renkleri

Parlak, net ve kaliteli dokumalardan hayat bulan tek kişilik nevresim takımlarının rengarenk halleri çoğu kez müşterilerin tercih yapmasını zorlaştırmaktadır. Tek renk nevresim takımı seçenekleri arasında siyah nevresim takımı, yeşil nevresim takımı, bej nevresim takımı, kırmızı nevresim takımı, mavi nevresim takımı ilk akla gelenler arasında yer almaktadır. Bu renkler dışında yine düz renk nevresim takımı içinde siyah saten nevresim takımı ayrı bir havası var iken gri nevresim takımı ve kahverengi nevresim takımı da stil sahibi kişilerin istekleri arasında yer almaktadır. 

Yatak odanın görseline önem verenlerin de renkli nevresim takımı kullanımları gözlenmektedir. Siyah beyaz nevresim takımı, kırmızı siyah nevresim takımı ve sarı gri nevresim takımı tam bir klasik iken turuncu yeşil ya da pembe sarı nevresim takımları da odalarda görsel bir bütünlük sunmaktadır. Hayatlarını zengin bir ambiyans içinde yaşamayı sevenlerin her türlü ayrıntıyı düşünmeleri tek kişilik nevresim takımı renklerinde de fark edilmektedir. Koyu ve karanlık renk alternatiflerinden siyahın asil duruşu yanında mor, yeşil veya eflatunun da neşeli halleri kullanıcıların ruhuna da yansımaktadır. Yılbaşı öncesi her yerin kırmızı ve beyaz olması tek kişilik nevresim takımlarında da belirmekte ve noel baba veya yılbaşı ağacı temaları dikkat çekmektedir. 

Tek kişilik nevresim takımlarındaki bu çeşitlilik fiyatlara da yansımaktadır. Bütçesini düşünen herkesin ucuz nevresim takımı aramaları sonuç bulmakta ve her cebe uygun kaliteli ürüne ulaşılmaktadır. Tek kişilik nevresim takımı almak isteyen kişilerin fiyatları incelemesi ve iyi bir pazar araştırması ile en ucuz ürünü yakalaması önerilmektedir. Uzmanlar tarafından uygun tanımı ise fiyat ve kullanım performansı sunan tek kişilik nevresim takımları adına geçerli olmaktadır. Ayrıca bilinen markaların 1 alana 1 bedava nevresim takımı veya kampanyalı nevresim takımları fırsatlarının takip edilmesi de büyük avantaj yaratmaktadır.