750 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Gıda Hazırlama

Toplam 79 ürün bulunmaktadır.

Mutfak Robotu Modelleri

Mutfak robotu, günümüzde en çok kullanılan elektrikli küçük ev aletlerinden birisi olmaktadır. Yemek yapmayı sevenler ve mutfakta vakit geçirmekten hoşlanan insanlar için oldukça işlevsel bir özelliğe sahiptir. Pratikliği vasıtasıyla ile zamandan tasarruf etme imkanı sağlamaktadır. Ürünleri kesmek, doğramak çok zaman alacağı için doğrayıcı görevi yapan mutfak robotları son yıllarda popüler hale gelmiştir.Son yıllarda insanların işini kolaylaştırmak için üretilen cihazlar arasında tercihler arasında ilk sıralarda mutfak robotlarını görmek  mümkündür. Pek çok çeşidiyle piyasada kendisine yer bulan robot modelleri özelliklerine ve içermiş olduğu aparatlarına göre farklı modellere sahiptir.Ayrıca sabit bıçaklı modellerinin yanı sıra farklı bıçakların takılıp çıkarılabileceği modellerde mevcuttur. 

Kullanım alanları göz önüne alındığında çok sayıda mutfak robotu modeli bulunmaktadır. Hamur yapmak için kullanılan robotlar, malzemeleri karıştırmak için kullanılan mikserler ve ürünleri püre yapmak veya sıvı hale getirmek için robot blender modelleri de bulunmaktadır. Blender hem haznesinde kullanılabilir hem de haznesiz olarak kullanılabilmektedir. Kullanışlı bir özellik sunan  blender çeşitleri pürüzsüz yemek yapmayı sağlayan bir etkiye sahiptir. 

Robotu güç ayarını ise kullanıcı belirleyebilmektedir. Mikser modelleri ise daha çok hamur işleri alanında kullanılmaktadır. Hamur için gerekli malzemeleri homojen bir kıvama getirerek daha iyi sonuç vermektedir. Tezgah üstü, el mikseri ve manuel mikser çeşitleri bulunmaktadır. İnsanların hayatı kolaylaştıracak etkisiyle günden güne kullanım alanları da artmaktadır. Evlerde, restoranlarda en çok kullanılan ürünlerdir. Ancak bu ürünlerin boyutları büyük olabileceği gibi küçük boyutlarda da mutfak robotu üretilmektedir.

Mini robot adı ile anılan modeller, günlük kullanım için ideal olup, az yer kaplaması ile yerden tasarruf etmeyi sağlamaktadır. Mini robotların yanında diğer bir model olan el robotu adı altında satışa sunulan modellerde çok  tercih edilmektedir. Özellikle, son yıllarda sık kullanılan ipli doğrayıcı modeli elektriğe ihtiyaç duymadan kullanım sunmaktadır. Kullanıcılar için işlevsel olan bu özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Bütün modeller arasından mutfakta vakit geçirmeyi sevenlerin, kendilerine en uygun ve isteklerini karşılayabilecek mutfak robotunu bulmaları kolay olacaktır.

Mutfak Robotu Seti

Doğrayıcı işlevini yerine getiren ürünlerin günümüzde gelişmesiyle birlikte tek bir işlev yetinmeyerek bir den fazla işlevi yerine getiren robotlar üretilmektedir. Özellikle mutfak robotu seti işlevsel ürün kullanmak isteyenlerin tercih ettiği bir model olmaktadır. Kullanıcılar birden fazla ürün ürün aramak yerine tek bir üründe bütün işlevleri yerine getirmesini aramaktadır. Robot seti, sunmuş olduğu özellikler dolayısıyla kullanıcılara bir ürünün çok sayıda işlevi yerine getirebileceğini göstermektedir.

İşlevsel olmasından dolayı mutfaklarda olmazsa olmaz ürünler arasında yer alan robot setleri, kullanıcılara kolaylık sağlamaktadır. Ergonomik bir rondo satın almak isteyenler için ilk tercihlerden biri mutfak robotu seti olacaktır. Set olarak çok sayıda aparatı içeren bu model, gelişmiş özellikleriyle de kullanıcılara kolaylık sağlamaktadır. Tek bir üründe birden çok ürün özelliği olması ekonomik olarak da kullanıcıları olumlu yönde etkileyecektir.

Bütçe olarak birden fazla satın alamayanlar  robot seti adı altında blender, mikser, doğrayıcı işlevini yerine getiren tek bir ürünü uygun fiyatlı olarak satın alabilmektedir. Tek bir ürün ile farklı kullanım alanlarına sahip olması kullanıcıları etkilemektedir. Ergonomik özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Öne çıkan özelliklerinin yanında ekonomik bir fiyata sahip olan bu model için markaların üretmiş olduğu uygun fiyatlı robot seti modelleri bulunmaktadır. Üretilen bu modeller arasından bütçeye uygun tercihler yapılabilmektedir. 

Mutfak El Robotu

El robotu, mutfakta en çok kullanılan küçük ev aletlerinden birisidir. Son yıllarda kullanımı artan el robotları, hemen hemen herkesin mutfağında yerini almaktadır. Pratik kullanıma sahip olması tercih edilme nedenlerinin başında gelmektedir. Aynı zamanda boyut olarak farklı ebatlarda olmakla birlikte çok yer kaplamayan küçük bir robot modelidir. Boyutuna göre işlevsel olması ise öne çıkan özelliklerindendir. Mutfak robotu modelleri arasında en çok tercih edilen modellerden biri olan küçük el robotu, mutfak severlerin tezgahlarda yerini almaktadır. Çok yer kaplamadan kullanılabilecek olan el robotları, bu yönü ile küçük mutfağa sahip veya saklama alanı geniş olmayanlar için tercih listelerinin ilk sırasında olmaktadır. 

El robotu, hem elektrikli olabileceği gibi hem de elektriğe ihtiyaç duymadan kullanılabilen modellere sahiptir. Elektrik olmadan da kullanılabilen manuel ipli doğrayıcı modeli her durumda kullanıma uygundur. Elektrik kesintisi olduğu durumlarda veya daha pratik olunması gereken zamanlar da manuel doğrayıcı modeli rahatça kullanılabilmektedir. Kapağında yer alan ip çekilerek haznenin içerisine konulan malzemeleri, bıçakların kesmesi ile belirli bir boyuta ulaştırmaktadır. Elektrik olmadan da aynı işlevi yerine getirmektedir.

Manuel kullanıma sahip olan robot modellerinden biri de üstten basmalı el robotudur. Kullanıcılar,  mekanizmaya elleri ile bastırarak haznenin içerisindeki malzemeleri rondoda bulunan bıçaklar vasıtasıyla kesmektedir. Pratik ve her koşulda  kullanıma sahip olmasıyla  el robotları kullanıcılar için kurtarıcı olmaktadır. Diğer mutfak robotlarına göre daha az yer kaplaması ve ergonomik özelliği ile de ön plana çıkmaktadır. 

Mini Mutfak Robotu

Mutfak robotu modelleri arasından tercih edilen biri olan mini mutfak robotu özellikle boyutu ve boyutundan büyük işlevleri olmasından dolayı tercih edilmektedir. Boyutunun küçük olması ile yerden tasarruf etmeyi sağlamaktadır. Mutfaklarda çok fazla yer kaplamayan aynı zamanda kullanışlı olan bu doğrayıcı modeli çok satılan modellerden biri olmaktadır.Mini robot modellerinin genelikle hazne boyutları küçük olmasından dolayı çok sayıda malzeme kesme olanağına sahip değildir. Kullanıcıların tercih yaparken bu yönünü unutmamaları gerekmektedir.  Ancak günlük kullanım için ideal bir boyuta sahiptir

Mini robotların hazne kapasiteleri markadan markaya değişebilmektedir. Bu yüzden ortalama bir boyut söylemek olanaksızdır. Haznelerinin boyutları farklı olsa bile ağırlık olarak genelde hafif bir özelliğe sahiptir. Bu yönüyle kolayca taşınabilmektedir. Kolayca taşınabilme özelliğinden dolayı rahat kullanım sağlamaktadır.Teknolojinin hızla gelişmesi ile birlikte mini robot modelleri arasında son yıllarda kablosuz, şarj edilebilir modeller de yerini almaktadır. Kablo sıkıntısından kurtulmak isteyenler için uygun bir model olacaktır. Şarjlı olma özelliği ile de elektrik olmadan çalışabilme imkanına sahiptir. Sunmuş imkanlar ile kullanıcılar etkilemektedir. 

Kullanıcıları etkileyen etkenlerden birisi de küçük olmalarının yanında şık tasarımlara sahip olmalarıdır. Mini mutfak robotları, tasarımları ile göz doldurmaktadır. Tasarımlarının güzel olması kullanıcıları oldukça etkilemektedir. Göze hitap eden , boyutu küçük mutfak robotu arayanlar için mini robot modelleri uygun tercihlerden olacaktır. 

Mutfak Robotu Fiyatları

Mutfak robotu fiyatları çeşitli faktörlere göre değişmektedir. Robotu oluşturan materyaller, robotun özellikleri, modeli, markası ve haznesinin boyutu bu faktörler arasında yer almaktadır. Aynı zamanda robotun hız kademelerinin sayısı ve yapımında kullanılan malzeme de fiyatı etkileyecek diğer unsurlardandır. Yüksek işleve sahip olan modeller ile standart işleve sahip modellerin arasında fiyat farkı olacaktır. Fiyatlar, belirleyici faktörlere göre değişebileceğinden dolayı kullanıcılar için belirli bir fiyat vermek mümkün olmamaktadır. Mutfak robotu fiyatları, özelliklerine göre değiştiği gibi renklerine ve tasarımlarına göre de fiyatları değişmektedir. Son yıllarda tasarımları ile dikkat çeken robot modelleri bu özelliği ile fiyat seviyesini yukarıya çekmektedir. Ancak, model çeşitliliğinin fazla olması ile her bütçeye uygun modeli kullanıcıların, piyasalarda bulabilme imkanı bulunmaktadır.