750 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Kahvaltı Takımı

Toplam 148 ürün bulunmaktadır.

Kahvaltı Takımı Modelleri

Tüm insanlar için kahvaltı en önemli öğündür. İnsanlığın temel ihtiyaçlarından biri olan beslenme ihtiyacı için olmazsa olmaz olan kahvaltı takımı, çok sayıda farklı modelde üretilmektedir. Kahvaltı takımları her ihtiyaca yönelik parçaları ile kullanıcılar ile buluşturulmaktadır. Kahvaltı takımları farklı maddelerden üretilebilmektedir. Kahvaltı takımı porselenden üretilebileceği gibi aynı zamanda seramik kahvaltı takımı modelleri de piyasada mevcuttur. Bunun yanı sıra bambudan ve camdan üretilmiş olan kahvaltı takımları da bulunmaktadır. Porselen kahvaltı takımı kare veya yuvarlak olabilmektedir. Günlük kahvaltı takımları kategorisinden günlük kullanım için olan kahvaltı takımı modelleri temin edilebilmektedir. Kapaklı kahvaltılıklar ise şık tasarımları nedeni ile sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Besinlerin saklanmasında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Kahvaltı takımlarının her ihtiyaca yönelik farklı parçaları bulunmaktadır. Kahvaltı takımı 6’lı, 12’li veya 24’lü olabilmektedir. Yalnız yaşayan kişiler genellikle bir kase, bir fincan ve bir tabaktan oluşan modelleri tercih ederken, kalabalık aileler 12 kişilik kahvaltı takımı modellerini tercih edebilmektedirler. Kahvaltı takımı 12 kişilik olan modeller farklı renklerde ve farklı tasarımlarda olabilmektedir. Çekirdek aileler ise 4 kişilik kahvaltı takımı modellerini tercih edebilmektedirler. 6’lı kahvaltılıklar ve 4’lü kahvaltılıklar az nüfuslu evlerde kullanılabilmektedir. Evli çiftler ise genellikle 2 kişilik kahvaltı takımı modellerini tercih etmektedirler. İki kişilik kahvaltı takımı modelleri modern tasarımlarda, geometrik şekillerde veya çiçek desenli olabilmektedir. Kullanıcılar kendi ihtiyaçlarına ve bütçelerine en uygun kahvaltı takımlarını tercih edebilmektedirler.  

Kaliteli Kahvaltı Takımları

Kahvaltı takımı alırken bazı noktalara dikkat edilmesi gerekmektedir. Kullanıcıların öncelikle ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmaları gerekmektedir. İhtiyaca bağlı olarak kahvaltı takımı 4 kişilik, kahvaltı takımı 6 kişilik veya kahvaltı takımı 12 kişilik olan modeller tercih edilebilmektedir. Kahvaltı takımının kalitesi oldukça önemlidir. Kahvaltı takımlarının üretildikleri materyalin kalitesine dikkat edilmesi gerekmektedir. Kahvaltı takımı modelleri; cam, porselen, seramik, bambu, ahşap, plastik, bone china, silikon, melamin ve akrilik gibi malzemelerden üretilmektedir. 

Kahvaltılık porselen takımlar en kaliteli modeller arasında yer almaktadır. Hem kaliteli olmaları hem de estetik görünümleri nedeni ile sıklıkla kullanılmaktadırlar. Yüksek kalitesi ile ön plana çıkan bir porselen türü olan bone china ise kaliteli kahvaltı takımı modelleri arasında bulunmaktadır. Bambu kahvaltı takımları antibakteriyel özelliğe sahiptir. Sağlığa zararlı madde bulundurmayan bambu kahvaltı takımları kullanılabilir. Cam kahvaltı takımları da sağlık açısından iyi ürünlerdir. Özellikle kahvaltılık ürünler içerisinde yer alan besinler her gün yenilenmiyor ise, cam kahvaltı takımları tercih edilebilmektedir. 

Plastik kahvaltılıkların ise besinlerin saklanmasında değil, yalnızca sunumluk olarak kullanılmaları tavsiye edilmektedir. Ancak son derece hafif yapıları nedeni ile çocukların kahvaltılıklarını taşımak için kullanılabilmektedirler. Melaminden üretilen kahvaltı takımları ise plastik kahvaltılıklara göre daha sağlam yapıdadır. Hafif yapıları ile kolaylıkla taşınabilme özelliğine sahiptir. melamin kahvaltılıklar yolculuklarda veya çocukların kahvaltılıklarında güvenle kullanılabilmektedir. 

Kahvaltılık Setleri

Kahvaltılık seti içerisinde her ihtiyaca yönelik kullanılabilecek parçalar bulunmaktadır. Kahvaltı takımlarında çay bardakları, servis tabakları, sunum tabakları, bıçaklar, yumurtalıklar hatta kürdanlıklar bile bulunabilmektedir. Kahvaltılık setler farklı çeşitli parçalar içerebilmektedir. Kullanıcılar kendilerine uygun sayıdan oluşan setleri tercih edebilmektedirler. Kahvaltılık seti 6 kişilik ve 4 kişilik olan modeller en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Geniş aileler ve hafta sonlarında evlerinde kalabalık arkadaş gruplarını ağırlayan kişiler ise 8 veya 12 kişilik kahvaltı takımlarını tercih edebilmektedirler. 

Kahvaltılık setler yalnızca servis tabaklarından oluşan parçalardan oluşabildiği gibi aynı zamanda hazırlanan yiyeceklerin sergilenebileceği parçalardan da oluşabilmektedir. Sosluk, çerezlik, kayık tabak, sunum tabağı, servis tabağı gibi parçalardan oluşan kahvaltılık setler, kullanıcıların ihtiyaç durumuna göre tercih edilebilmektedir. Bu sayede sofralarda hem her türlü ihtiyacı karşılamak hem de son derece estetik bir görünüm yakalamak mümkün olmaktadır. Kahvaltılık setler 19, 32 veya 36 parçadan da meydana gelebilmektedir. Kahvaltılık porselen setler en çok tercih edilenlerin başında gelmektedir. Seramik, cam ve bambu materyalden üretilen kahvaltılık setler de kullanıcıların favorileri arasında yer almaktadır. Kahvaltılık setlerin farklı desenlerde ve renklerde olabilen kahvaltılık setlerin özel tasarımlı olanları da mevcuttur. Özel tasarım kahvaltı takımı modelleri sınırlı sayıda üretilmektedir. Ancak koleksiyon ürünleri, sofralarda oldukça şık ve estetik bir görünüm sağlamaktadır. 

Desenli Kahvaltı Takımları

Kahvaltı takımı modelleri her ihtiyaca ve zevke uygun parçaları içermektedir. Kahvaltı takımları farklı şekillerde olabilmektedir. Kare kahvaltı takımı ve yuvarlak kahvaltı takımı en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Kahvaltı takımı üretimi ve satışını gerçekleştiren markalar her zevke uygun kahvaltı takımları üretmektedirler. Sofralarında sadelikten ve şıklıktan yana tercihlerini kullanan kişiler beyaz kahvaltı takımı ile siyah kahvaltı takımı modellerini kullanabilmektedirler. Beyaz kahvaltı takımı modelleri her eve ve mutfağa kolaylıkla uyum sağlamaktadır. Erkekler ise genellikle siyah kahvaltı takımlarını tercih etmektedirler. Bu renklerin yanı sıra her zevke uygun pembe, kırmızı, mor ve mavi kahvaltı takımı modelleri de yaygın olarak kullanılmaktadır. 

Minimal tarzda, modern çizgilere sahip, geometrik desenli ve çiçekli modeller de sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Kahvaltı keyiflerine enerji katmak isteyen kişiler tercihlerini kelebekli kahvaltı takımı ve çiçekli kahvaltı takımı modellerinden yana kullanabilmektedirler. Çocukların yeme ihtiyaçlarının karşılanması amacı ile de enerjik kahvaltı takımları sıklıkla tercih edilmektedir. En çok sevilen modeller arasında geometrik şekilli ve siyah beyaz kahvaltı takımı modelleri yer almaktadır. Son yıllarda ise modern yazılı, kaktüs desenli modeller yaygın olarak kullanılmaktadır. Kullanıcılar kendi ihtiyaçlarına bağlı olarak farklı parçalardan oluşan kahvaltı setlerini tercih edebilmektedirler. 

Kahvaltı Sunum Takımı Fiyatları

Kullanıcılar kahvaltı takımı fiyatlarının ne olduğunu merak etmektedirler. Kahvaltı seti fiyatlarını belirleyen bazı faktörler bulunmaktadır. Kahvaltı takımlarının fiyatları, kahvaltılık setinin kaç parçadan oluştuğuna, hangi malzemeden üretildiğine, desenine, rengine, tasarımına, markasına ve kalitesine göre belirlenmektedir. Markalar kahvaltı sunumlukları fiyatlarını belirli kriterlere bağlı olarak belirlemektedir. Bu nedenle markadan markaya kahvaltı takımı fiyatları değişebilmektedir. Kahvaltı takımları farklı sayıda parçalardan meydana gelebilmektedir. Bu durum ise fiyat değişkenliği yaratmaktadır. 6 kişilik kahvaltı seti fiyatları 12 kişilik kahvaltı seti fiyatlarına göre daha uygundur. Bu nedenle kullanıcıların kendi ihtiyaçlarını göz önüne alarak kahvaltı takımı modeli tercihi yapmaları oldukça önemlidir. 

Kahvaltı sunum tabakları, çay bardakları farklı kalitelerde olabilmektedir. Üretildikleri materyale göre fiyatlarda farklılık olabilmektedir. Kahvaltı sunum seti renklerine göre de fiyat farklılığı görülebilmektedir. Markalar her sezonda özel tasarım kahvaltı takımı modellerini piyasaya çıkarmakta ve kullanıcıların beğenisine sunmaktadırlar. Sınırlı sayıda üretilen bu koleksiyon ürünlerinin fiyatları, az sayıda üretilmeleri nedeni ile daha yüksektir. Takım kahvaltı fiyatları oldukça geniş bir aralığa sahiptir. Bu nedenle her bütçeye uygun kahvaltı takımı bulmak mümkün olmaktadır. Kahvaltı takımı satışının gerçekleştirildiği internet siteleri üzerinden 6 kişilik kahvaltı takımı ve 12 kişilik kahvaltı takımı en ucuz olarak bulunabilmektedir. Online alışverişlerde kahvaltı takımı modelleri dönemsel olarak indirime girebilmektedir. Kampanya dönemlerinde alınabilecek en uygun fiyatlara en kaliteli ve en ucuz kahvaltı takımı modelleri temin edilebilmektedir.