750 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

SOFRA

Toplam 2279 ürün bulunmaktadır.

Sofra Ürünleri

Sofra düzeni ve sofrada estetik bir görünüm birçok kişi için son derece önemlidir. Kahvaltı sofraları, çay sofraları, akşam yemeği sofraları aileyi, arkadaşları ve akrabaları bir araya toplayan zaman dilimleridir. Bu sebeple özenle hazırlanmış sofralar hem göze hem de kalbe hitap etmektedir. Her detayı düşünülmüş, sofra aksesuarları ile zenginleştirilmiş masalar herkesin beğenisini toplamaktadır. Masa sunumlukları masada diğer kullanılan parçalarla uyum içinde seçilerek güzel bir görünüm elde edilmiş olmaktadır. Hazırlanan ikramlar her ne kadar lezzetli de olsa özensiz bir şekilde servis etmek yemeğin ve sofranın güzelliğine gölge düşürebilmektedir. Bu sebeple hazırlanan ikramlar şık sunumluklar ile servis edilerek öncelikle göze hitap etmesi amaçlanmaktadır.

Sofra sunum ürünleri arasında birçok araç ve gereç bulunmaktadır. Sofra takımları öncelikle güzel bir yemek takımı ile başlamaktadır. Ardından çatal-kaşık takımı ile tamamlanarak sofranın ana hatları oluşturulmuş olmaktadır. Sonrasında ise sunum takımları ile masanın estetik bütünlüğü tamamlanmaktadır. Hazırlanan ikramları servis etmek için kullanılan sunumluklar her zevke uygun farklı birçok modelde üretilmektedir. Yemek masası sunumları hazırlanırken masa örtüsünden ikramlık tabaklara kadar herşey en ince ayrıntısına kadar düşünülerek hazırlandığında masada göz alıcı bir şıklık elde edilmiş olmaktadır.

Sofra servis setleri arasında yer alan servis kaşıkları, servis tabakları gibi ürünler masadaki diğer eşyalarla uyumlu seçilerek sofra bütünlüğü sağlanmaktadır. Birçok farklı servis sunum ürünleri bulunmaktadır. Cam sunumluk seti, porselen sunumluk seti, mermer sunumluk seti, bambu sunumluk seti gibi farklı materyallerden üretilmiş ürünler geniş çeşitleriyle tüketiciye sunulmaktadır. Sofra ürünleri arasında yer alan sürahiler, bardaklar, tabaklar ve diğer tamamlayıcı sofra aksesuarları da sofra ürünleri arasında olmazsa olmaz parçalardandır.

Sofra Sunumluk Ürünler

Özenle hazırlanmış güzel sofralar şüphesiz herkesin beğenisini kazanmaktadır. Günlük hayatta aile bireylerinin katıldığı kahvaltı sofraları, yemek sofraları ve çay saati sofraları da en az misafirler için hazırlanan sofralar kadar özenli olduğunda bireyler daha mutlu hissetmektedir. Günlük kullanım için ve misafir sofraları için kullanılan sofra sunumluk ürünler genellikle ayrı ayrı kullanılmaktadır. Günlük hayatta kullanılan servisler, sunumluklar daha sade parçalardan oluşurken, davet sofraları için daha gösterişli sunumluklar tercih edilmektedir. Sunumluklar ve servis setleri tekli olarak satılabildiği gibi set şeklinde de tüketiciye sunulmaktadır.

Sofra servis setleri klasik, spor, modern birçok farklı tarzda olmaktadır. Kişinin zevkine göre oluşturabileceği sofra ürünleri farklı markalar tarafından geniş çeşit seçeneği ile tüketiciye sunulmaktadır. Birbiriyle uyumlu parçalar seçilerek oluşturulmuş sofra daha estetik bir görünüm kazanmaktadır. Örneğin gold detaylara sahip pasta tabaklarının tercih edildiği bir çay sofrasında yine gold detayları olan sofra servis ürünleri tercih edilerek şık ve estetik bir bütünlük elde edilmiş olmaktadır. Kahvaltı sofrası sunumları da birçok kişi tarafından sevilerek yapılmaktadır. Günün ilk başlangıç yemeği olan kahvaltı büyük çoğunluk için önemli bir öğündür. Bu sebeple daha özenli hazırlık yapılmaktadır. Misafire kahvaltı sunumu yapılırken birbirinden şık peynir servis tabakları, ayaklı reçellikler ve şık sunumluklar ile kahvaltı saati daha eğlenceli ve göz alıcı bir hâle gelmektedir.

Sofra Ürünü Setleri

Sofra sunum ürünleri, kişinin tercihine göre tekli ya da set halinde tamamlayabileceği parçalardır. Piyasada bulunan birçok marka tarafından tekli ürünler ve set hâlindeki ürünler, tüketiciye sunulmaktadır. Servis kaşıkları tek olarak satın alınabileceği gibi 3’lü, 5’li gibi set şeklinde de satılmaktadır. Aynı şekilde sunum kaseleri, servis tabakları ve sunumluklar da tekli ve set hâlinde piyasada mevcut bulunmaktadır. Sofra setleri porselen, cam, seramik, pirinç kaplama gibi farklı tasarımları ile geniş ürün çeşidine sahiptir. Kişilerin kendi zevkine uygun sofra servis ürünleri ile şık masalar kurması kolay ve zevkli olmaktadır.

Sofra Kahvaltı Takımları

Günün ilk yemeği olan kahvaltı her açıdan önemli bir yere sahiptir. Güzel bir kahvaltı ile güne başlamak kişilerin daha enerjik ve motivasyonu yüksek bir şekilde güne başlamasına yardımcı olmaktadır. Göze hitap eden kahvaltı sofrasında kahvaltı yapmak ise kişilere ekstra enerji katmaktadır. Özenli bir şekilde kahvaltı sofrası hazırlamak için öncelikle güzel bir kahvaltı takımına ihtiyaç duyulmaktadır. İster hazır set halinde tercih edilmiş bir kahvaltı takımı, ister kişinin kendi oluşturacağı tekli parçalar ile hazırlanmış bir kahvaltı sofrası şık aksesuarlar ve kahvaltı sunumluk ürünleri ile son derece şık bir hâle gelmektedir.

Kahvaltı sofrası sunumları için çok fazla ürün çeşidi bulmak mümkündür. İşinde uzman birçok marka tarafından üretilen kahvaltı takımları ve kahvaltı sunumluk setleri ile bireylerin şık kahvaltı sofraları hazırlamaları mümkündür. Vintage, modern, klasik birçok farklı tarzda kahvaltı takımı modeli bulunmaktadır. Takım halinde olan kahvaltı setleri 6 kişilik ve 12 kişilik olarak tüketiciye sunulmaktadır. Set içerisinde servis tabakları, kaseler, kayık tabaklar, çay tabakları ve çay bardakları bulunmaktadır. Kişilerin tek olarak satılan parçalar ile de son derece şık kahvaltı sofraları oluşturması mümkündür.

Sofra Ürünleri Fiyatları

Sofraların göz alıcı hâle gelmesini sağlayan sofra servis ürünleri üretildiği malzemeye, kalitesine, modeline, ebatına ve markasına bağlı olarak farklı fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. Set hâlinde satılan sofra ürünleri farklı fiyat aralığında satışa sunulurken tekli sofra servis ürünleri farklı fiyatlarla tüketiciye sunulmaktadır. Cam sofra ürünleri, porselen sofra ürünleri, seramik sofra ürünleri gibi birçok farklı ürün grubunun yer aldığı sofra servis ürünleri kategorisinde her bütçeye ve zevke hitap edecek ürün bulmak mümkündür. Ayrıca markaların belirli zaman aralıkları ile ürünlerde yapmış olduğu indirimler sayesinde kaliteli ürünleri daha düşük fiyatlara almakta mümkün olmaktadır. Fiyatlar üzerinde etkili olan bir diğer faktör ise ürünün yeni sezon olmasıdır. Yeni üretilmiş ve piyasaya yeni çıkan ürün eski sezon ürünlere göre daha yüksek fiyatlarda olabilmektedir.