750 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Banyo Aksesuarı Modelleri

Evlerin diğer bölümlerinde olduğu gibi banyo da son dönemlerde farklı dekorasyon yaklaşımları ile dikkat çekmektedir. Bu konuda banyo aksesuarları hem dekorasyon tamamlayıcıları olarak ön plana çıkmaktadır; hem de fonksiyonel ürünler olarak bilinmektedir. Banyo ürünleri ve banyo araç gereçleri arasında banyo aksesuar modelleri incelendiğinde tuvalet aksesuarları, banyo duş aksesuarları, banyo sabunluk takımı, banyo duvar aksesuarları, yapışkanlı banyo aksesuarları ve banyo sehpası gibi seçenekler bulunmaktadır. Banyo dekorasyon ürünleri kullanıcıların zevkine ve beğenisine hitap edecek şekilde şık banyo aksesuarları adı altında e-ticaret sitelerinde satışa sunulmaktadır.

Banyo dekoratif ürünler imalatlarında kullanılan materyallere göre metal, krom, plastik, seramik ve ahşap banyo aksesuarları olarak sıralanmaktadır. Banyolarda aksesuar olarak hoş bir hava yaratan banyo gereçleri şık ve modern çizgilerin yanında klasik tasarımları ile de alkış toplamaktadır. Maviden sarıya, kremden griye, kırmızıdan siyaha, yeşilden mora her çeşit renk, desen, doku ve eşsiz dizaynlara sahip olan banyo malzemeleri tek tek olduğu kadar takım halinde modellenmesi ile de bilinmektedir. Banyoların şık ve işlevsel objeleri olan tuvalet takımı ve banyo takımı bulunduğu alanda geçirilen zamanları keyifli ve sorunsuz olmasını sağlamaktadır. Banyolara renk katmak ve ister modern, ister klasik bir görünüm kazandırmak özenle seçilmiş banyo aparatları sayesinde mümkün olmaktadır. 

Banyo aksesuar modelleri arasında katı ve sıvı sabunluklar, askılar, diş fırçalıkları, deterjanlıklar, çök kovaları, raflar, klozet fırçası, aynalar, havluluklar, çamaşır sepetleri, pamuk kavanozları, havlu ve sabun sepetleri, mumlar, çerçeveler ve daha nice sayısız ürün bulunmaktadır. Ayrıca duş rafları üçgen, kare ya da dikdörtgen şekilleri ile de duş içindeki ihtiyacı en pratik yoldan çözen banyo aksesuarları olarak bilinmektedir. Banyolar küçük veya büyük olsun bu sayılan aksesuarlar, araç ve gereçler en pratik ve paha biçilmez tasarımları ile kendi köşesinde yerini almaktadır. Banyo aksesuarları ergonomik ve stil sahibi halleriyle uzun süre kullanılan ürün sınıfına da girmektedir. Bu yüzden bu parçaların imalatı sırasında kaliteli materyal kullanımı, kişilerin zevkine uygun farklı ve özgün biçimleri büyük önem taşımaktadır. 

Banyo Aksesuar Seti

Banyo aksesuar seti markaların her sezon yenilediği kataloglarında ürün çeşitliliği ile e-ticaret sitelerinde kendini göstermektedir. Banyo aksesuar setleri üçlü banyo seti ve beşli banyo seti gibi tercihler ile kullanıcıların banyoları süslemektedir. Banyo seti arasında yer alan diş fırçalık, sabunluk, sıvı sabunluk, tuvalet fırçası ve çöp kovası ürünlerinin yer aldığı takımlar en çok tercih edilen banyo ürünleri sınıfında yer almaktadır. Ayrıca tuvalet seti adını taşıyanlarda tercihler çöp kovası, tuvalet fırçası parçalarını barındırmaktadır ve bu takımlar banyo fırça setleri adıyla da anılmaktadır.

Göz yormayan ve ihtiyaca uygun olarak dizayn edilen şık banyo seti göz atıldığında banyolarda modern bir esinti için krom veya metal banyo seti kullanıldığı gözlenmektedir. Mermer desenli ve gold ya da silver detaylı banyo aksesuar setleri hayatının her alanında stilini belli etmek isteyenlerin tercihi olmaktadır. Bütün bunlar yanında sadelik ve softluğun kendini belli ettiği ev dekorasyonlarında banyolarda da seramik, bambu ve ahşap ağırlıklı banyo aksesuar setlerinin varlığı göze çarpmaktadır. Böylece banyo aksesuar setleri ile banyo alanlarının elegant, rustik veya romantik gibi birbirinden farklı stilleri daha belirgin hale getirilmektedir. 

Siyah Banyo Aksesuarları

Günümüzde siyah banyo aksesuarları kendilerine has duruşları ve ortama kazandırdıkları asillik nedeniyle çok fazla tercih edilmektedir. Popülerliği gittikçe artan düz beyaz veya beyaz üzerine hafif gri fayanslara sahip banyolar içinde siyah banyo seti her geçen gün daha fazla görülmektedir. Beyaz bir ortamda muhteşem bir kontrast yaratan siyah banyo takımı metal, krom veya seramik malzemeler ile üretilmektedir. Sade siyah ya da siyah üzerine gold çizgilerin yer aldığı siyah banyo aksesuarları da kullanıcıların beğenisinden kaçmamaktadır. Çöp kovasından sabunluğuna, diş fırçalığından pamuk koyma kavanozuna kadar siyah ve üzeri yazılı banyo aksesuarları da özellikle gençlerin en favori detayları arasında yerini almaktadır. 

Banyo Süs Aksesuarları

Banyo süsleme konusunda abartıdan uzak, bütünlüğe katkı sunan ve ayrıntı haliyle beğeni toplayan banyo süs aksesuarları dekorasyon dergilerindeki bir banyo için olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Minik mumluklar, buhurdanlıklar, minik hasır, ahşap veya metal sepetler, aynalar, duvar süsleri ya da kurutulmuş çiçekler banyo süsleri aksesuarı olmaya aday parçalar arasında yer almaktadır. Ayrıca banyo süsleri modelleri o ufak dokunuşları ile banyolara nasıl bambaşka bir görüntü kazandırdığı da bilinmektedir. 

Çok masraf yapmadan, banyolarda büyük parçaların zor değişimi ile uğraşmadan banyo süs aksesuarları sayesinde evlere gelen misafirler de ev sahiplerini takdir etmektedirler. Ev sahiplerinin evlerinin her köşesinde tarzlarını yansıtma imkânı sağladığı gibi banyoda da buna olanak sunan banyo süs çeşitleri e-ticaret sitelerinde ürün seçme avantajı ile kendini göstermektedir. Lavabonun yanına konulan hasır sepetlerdeki el havluları, banyonun duvarına asılan ahşap raflar ve üzerine konulan mumlar gibi daha birçok ayrıntı banyolara yansıtılmaktadır. Bir de banyo süs aksesuarlarının her zaman hoş görünmesi için kolay temizlenen ürünlerden seçilmesi de vurgulanmaktadır. 

Banyo Aksesuarları Fiyatları

Banyo seti fiyatları içeriğinde bulunan ürün sayısına, üretiminde kullanılan materyaline, markasına, modeline, boyutuna, fonksiyonuna, rengine ve markasına göre değişim göstermektedir. Banyo aksesuarı almayı düşünün kişilerin internet arama motoru üzerinden ulaştığı e-ticaret sitelerinde ürün çeşitliliğini fark etmektedir. Sitelerin filtreleme özelliği sayesinde istenilen, zevke uygun ve kaliteli banyo aksesuar modellerine bütçe dostu rakamlarla ulaşılmaktadır. Tercihe göre tek tek veya set halinde bulunan banyo aksesuar çeşitlerinin e-ticaret sitelerinde makul fiyatlarda yer aldığı gözlenmektedir.