750 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

12 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Takımı

Toplam 102 ürün bulunmaktadır.

12 Kişilik Çatal Bıçak Takımları

Her ihtiyaca ve kişisel zevke hitap eden yemek takımı ve çatal bıçak takımı, klasik ve modern çizgilerin harmanlanması ile oluşturulmaktadır. Şık sofraların gözdesi çatal kaşık bıçak takımı üretiminde oldukça kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılmıştır. Her durumda kullanılmaya uygun olan çkb takımı, bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanmaktadır. Hem kendinizi hem de misafirlerinizi özel hissettirmek için zamansız stile sahip takımlardan tercih edilebilir.

12 kişilik çatal bıçak takımı, özel günler için de kullanıma uygundur. Parça sayısı olarak her haneye yeterli olacak şekilde tasarlanmıştır. Hem modern hem de klasik tasarımlarda üretilen çatal bıçak kaşık modelleri, aynı zamanda taşlı, renkli ve farklı şekilli olarak da üretilmektedir. Tasarımı ile dikkat çeken, parlaklığı ile gözleri aydınlatan çatal kaşık seti ile sofraları ilham verici bir tarza dönüştürür. Günün her öğününde kullanıma uygunluk sağlayan setler, parça sayısına göre çeşitlilik göstermektedir.

Şık tasarımları ile masaları şölen sofrasına dönüştüren çatal kaşık bıçak takımı markaları, ihtiyaç uğruna parça sayısında çeşitlilik yaratmaktadır. Günlük çatal bıçak takımı tercih eden bireyler için 36 parça çatal kaşık bıçak takımı yeterli olurken bu sayı, konuk ağırlanacak akşamlarda yetersiz kalır. Bundan dolayı 60 parça çatal kaşık takımı, 84 parça ve 90 parça çatal bıçak takımı tercih edilmelidir. Özellikle yeni evlenecek bireyler için çatal kaşık bıçak takımı önerileri, parça sayısı yüksek takımlardan almaları tavsiye edilir.

Bazı setlerde çay kaşıkları ya da tatlı kaşıkları bulunmamaktadır. Yemek takımları ile uyumlu olması ve fark yaratmaması adına tüm çatal bıçak ve kaşık modelleri, birbiri ile uyumlu olması gerekir. Bu konuda düşünce karışıklığı yaşanmaması için en iyi çatal bıçak takımı yorumlar incelenebilir ve parça sayıları kontrol edilebilir. Farklı stillerde ve şekillerde üretilen çatal kaşık bıçak setlerinden en çok tercih edilen ürün yuvarlak çatal kaşık takımı olmaktadır.

Lezzetli yemekler şık sunumlar ile birleştiğinde sofralar ilham verici noktalara ulaşabilir. Kesintisiz sohbetlerin en keyifli anları yemek masasında gerçekleşmektedir. Farklı ihtiyaçlara uygun parça sayılarından oluşan takımlar aynı zamanda modern çizgilere sahip olmaktadır. Darbelere, çizilmeye ve leke oluşumuna karşı direnç gösteren yapısı ile, ilk günkü parlaklığında uzun ömürlü kullanılabilir. Oval, köşeli, derin ve kare modelleri ile hazırlanan tasarımlar, sofralarınızın göz alıcı detayları olacaktır.

12 Kişilik 84 Parça Çatal Bıçak Takımı

Çatal bıçak takımı 12 kişilik setleri arasında seçim yaparken, kaç parça alınacağına karar verilmesi gerekmektedir. 12 kişilik çatal kaşık bıçak setlerinin içindeki parça sayıları oldukça değişken olabilir. İstenilen modelde ihtiyaç olan ürünler olmayabilir ya da ek olarak satın alınabilir. Hangi parçaların seçileceğine ve doğru tercih olacağına karar verirken; malzeme yapısı ve tasarımlar da geri planda kalmamalıdır. Parça sayısı düşünüldüğünde ihtiyaca yönelik 3 adet çeşit bulunmaktadır.

Gündelik hayatta daha minimal sayılara sahip setler tercih edilirken misafir için alınan setler daha kalabalık grupta satışa sunulmaktadır. 12 kişilik çatal bıçak kaşık setleri 60 parça, 84 parça çatal bıçak takımı ve 90 parça ürünlerden oluşmaktadır. En ideal parça sayısına sahip olan 84 parça takım olmaktadır. 84 parça setin içinde her segmentten 12’şer adet kaşık çatal bıçak bulunurken artı olarak 12 adet çay kaşığı bulunmaktadır. Bu tip bir set, yemek takımını değiştirecek olanlara ya da yeni evlenecek olanlar için oldukça uygun yapıya sahiptir.

Ürünler tercih edilirken önem verilmesi gerekilen en temel detay ürünün malzeme yapısı olmalıdır. Materyal ne kadar sağlam ve dayanıklı ise zamana karşı o denli güçlü bir şekilde meydan okur. Bu nedenle marka model kişisel zevke kalmış olsa da ürünler paslanmaz çatal kaşık bıçak setleri arasından tercih edilmelidir. Sunulan ürün çeşitliliğinde en çok sevilen modeller yuvarlak kaşık seti ve ince saplı çatal kaşık olmaktadır. Tadı damakta kalan yemeklerin lezzetini artırmak için çatal bıçak seti, her zaman ihtiyaç olan bir üründür.

12 Kişilik Renkli Çatal Bıçak Seti

Sofraların tamamlayıcı rolünde olan çatal bıçak setleri, birçok farklı şekli ile bireylerin beğenisine sunulurken aynı zamanda renkleri ile dikkatleri üzerine çeken imaja sahip olmaktadır. Tercih edilecek setlerde yemek takımı ile uyumluluk oldukça önemlidir. Bazen daha klasik ve zamansız esintilere sahip ürünler tercih edilirken bazen de yemek takımlarına kontrast oluşturulacak renkler tercih edilmektedir. Restoran çatal bıçak setleri tercih eden bireyler düz ve standart renklere sahip modeller arasından tercih yapabilirler.

Gündelik hayatta kullanılan çatal bıçak kaşık setleri, sürekli bulaşık makinesinde yıkanmaktadır. Bundan dolayı seçilecek setlerin malzeme kalitesi ve parça sayısı çok önemlidir. Yaşam alanlarındaki kişi sayısına göre tercih edilen setler genel olarak 6’lı çatal kaşık takımı olmaktadır. Günlük kullanımda daha sık tercih edilen renkli saplı kaşık çatal setleri, son zamanlarda misafir için de tercih edilmeye başlamıştır. Özellikle gold, siyah, beyaz ve puanlı çatal kaşık detaylarının hakim olduğu setlerde gösteriş ve şıklık ön planda olmaktadır.

12 Kişilik Desenli Çatal Bıçak Takımı

Özenle seçilen setlerde bıçak çatal kaşık bir arada olurken çay kaşığı ve tatlı malzemeleri olmayabilir. Bu nedenle set içindeki parça sayısı oldukça önem arz etmektedir. İster günlük kullanımda ister misafir için hazırlanan sunumlarda tercih edilecek setler, klasik ve avangard stile sahip olmak zorunda değildir. Daha enerjik, dinamik ve havalı tasarımların yer aldığı desenli çatal kaşık setleri, pek çok farklı tasarıma ve modele sahiptir. Özellikle yeni gelinler tarafından en çok sevilen modellerden biri puantiyeli kaşık seti olmaktadır.

12 kişilik Çatal Kaşık Takımı Fiyatları

Birbirinden farklı pek çok özelliğe, tasarıma ve çeşide sahip çatal kaşık bıçak setlerinde fiyatlar da aynı şekilde birbirinden bağımsız olmaktadır. Malzeme yapısı güçlendiğinde ve parça sayısı arttığında fiyatlar da artış gösterir. Bu nedenle kaşık fiyatları, normal ürünlere göre paha sayılabilir. 72 parça çatal bıçak takımı en ucuz setler, genel olarak markaların indirimli çatal kaşık bıçak takımları dönemlerinde alınmalıdır. 12 kişilik çatal kaşık bıçak takımı fiyatları, özellikle paslanmaz çelik olduğunda pahalı olmaktadır.

Yeni evlenecek ya da setlerini değiştirecek bireyler için çatal bıçak takımı kampanya dönemlerini takip etmeleri tavsiye edilir. Yılın belli dönemlerinde indirime giren ürünler, uygun fiyatlara alınabilir olmaktadır. Her bütçeye uygun 12 kişilik çatal bıçak kaşık seti mevcuttur. Cazip fiyat avantajlarının sağlandığı dönemlerde tercih edilen setler, evde keyifli ve verimli bir şekilde kullanılmaya olanak sağlar. Hem misafir hem de günlük set almak istemeyen bireyler parça sayısını yükselterek seçim yapabilir. Böylece bütçe dostu ihtiyaç alışverişi gerçekleştirilir.