750 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Yatak Örtüleri

Toplam 18 ürün bulunmaktadır.

Yatak Örtüsü Modelleri

Özellikle yatak odalarında iç mekân dekorunu tamamlayan ve yatakların derli toplu görünmesini sağlayan yatak örtüsü, şık ve alternatifi bol seçenekleri ile kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Yatak örtüsü modelleri, estetik detaylara sahip ürün alternatiflerinin bulunması ile birçok zevke hitap etmektedir. Başta her gün kullanılan yatak şalı modelleri bireylere çok amaçlı yatak örtüsü seçeneği sunmaktadır. Dinlenme odası olarak kullanılan yatak odalarına muntazam bir hava katan yatak örtüsü modelleri, farklı renk ve desen fırsatları ile her evde bulunmaktadır.

Kişilerin ev stiline uygun gold yatak örtüsü, mor yatak örtüsü, pembe yatak örtüsü, kırmızı yatak örtüsü, yeşil yatak örtüsü ve lacivert yatak örtüsü ortamlara hareket de katmaktadır. Bu seçenekler yanında her zaman sade bir stilden yana olanların da tercihleri içinde siyah beyaz yatak örtüsü, gri yatak örtüsü, krem yatak örtüsü, bej yatak örtüsü yer almaktadır. Lastikli yatak örtüsü pratik bir kullanım sağlarken, kapitone yatak örtüsü de kendi dokusu ile farklılık yaratmaktadır. Dört mevsim kullanıma uygun pike yatak örtüsü yanında sıcak geçen yaz ayları için de yazlık yatak örtüsü adı altında piyasalarda bulunan ince yatak örtüsü, odaları da mevsimine göre değiştirmektedir. Kışlık yatak örtüsü alternatiflerinden de peluş yatak örtüsü ve battaniyeli yatak örtüsü dikkatleri çekmektedir. 

Baza örtüsü seçenekleri ne kadar kaliteli kumaştan dokunursa o kadar rahat ve şık görünmektedir. Özellikle misafir gelecek evlerde yatakların üstünün sorunsuzca örtülmesi ve hayranlık yaratan desen, renk seçenekleri içermesi fonksiyon artı estetiği yatak örtülerinde beraberinde getirmektedir. Kullanıcıların beklentilerini en iyi kriterlerle karşılamak üzere dizayn edilmiş yatak örtüsü modelleri, %100 pamuk olanları sayesinde sağlıklı yaşamı da beraberinde getirmektedir. Çiçek, kuş, bitki, gökyüzü, şelale gibi doğa figürlerinin evlere taşınmasına olanak da sağlamaktadır. Tek renk ve desen olmayan sade dokumaların yanı sıra yatak odası dekoruna ahenk katan işleme detayları albenisi olan yatak örtüsü modelleri arasında yer almaktadır. 

Yatak Örtüsü Seti

Yatak örtüsü seti uzun yıllar kullanılan ev tekstil ürünlerinin başında gelmektedir. Set içerisinde 3 parça ürünün olduğu gözlemlenen bu setlerde 2 adet yastık kılıfı ve bir adet yatak örtüsü yer almaktadır. Yatak örtüsü takımı adı ile de satılan bu ürünlerin yatakların üzerinde eşsiz bir görüntü yaratmaktadır. Bazı yatak örtüsü setlerinde yastık kılıfları ve yatak örtüsü aynı renk veya desen olurken, bazı modellerde de kontrast renklerin kullanılması harika bir dekorasyon malzemesi yaratmaktadır. Desenli seçenekler, rengârenk modeller ve kapitone gibi detaylarla bezenmiş yatak örtüsü setleri her sezon farklı tasarımlarla müşterilerin karşısına çıkmaktadır. 

Tek Kişilik Yatak Örtüsü

Özellikle bebek, çocuk ya da genç odaları için tek kişilik yatak örtüsü arayışına girenler tek kişilik yatak örtüsü ölçüleri dikkat etmektedir. Tek kişilik kapitone yatak örtüsü seçenekleri ile ev tekstili mağazalarında bulunan tek kişilik yatak örtüleri, kullanıcıların mobilya ölçülerine göre değişim göstermektedir. Genç odası yatak örtüsü için 160x200 ölçüleri önerilirken bebek yatak örtüsü için de 120x200 yatak örtüsü ölçüsü söz konusu olmaktadır. Genç yatak örtüsü modellerinde ölçü kadar desen ve renk de önemli bir unsurdur. Tarzını ve zevkini her yerde göstermek isteyen gençler için sevdikleri popüler kültür karakterleri yatak örtüleri üzerinde de hayat bulmaktadır. 

Tek kişilik yatak örtüsü seçeneklerinden çocuk yatak örtüsü seçenekleri de perdelerden halılara kadar bir oda içindeki bütün ev tekstili ürünlerinde uyum sağlamaktadır. Çizgi film karakterlerinin veya eğlenceli figürlerin hakim olduğu çocuk yatak örtülerinde, her iki tarafı farklı desenliler çocukların eğlencesi haline gelmektedir. Ayrıca çocuk yatak örtüleri odasında oynamayı seven miniklerin yataklarının temiz kalmasını da sağlamaktadır. Hijyeni kolay sağlanan bu örtülerin anneler tarafından gönül rahatlığı kullanılması da önemli konular arasında yer almaktadır. 

Çift Kişilik Yatak Örtüsü

Yatak örtüsü takımı çift kişilik modellerinin e-ticaret sitesi sayfalarında ya da ev tekstili mağazalarında farklı desen ve renk seçenekleri ile bulunması çoğu kez tercih yapılmasını zorlaştırmaktadır. Öncelikle günlük yatak örtüsü çift kişilik her gün kullanılması düşünülürse bu tercihlerin iyi yapılması beklenmektedir. Evleneceklerin de düğün alışverişlerinde çeyiz seti yatak örtüsü istekleri genelde şık yatak örtüsü modellerinden yana olmaktadır. Yeni evlerini büyük bir zevkle kullanma hevesinde olan genç çiftlere yeni gelin yatak örtüsü adı altında tüllü ya da tış işi yatak örtüsü modelleri sunulmaktadır. Ayrıca bu ürünlere saten yatak örtüsü ve dantel yatak örtüsü modelleri estetik bir alternatif oluşturmaktadır. 

Çift kişilik yatak örtülerinde desen, renk, model ve kumaş türü dışında ölçüler de farklılık göstermektedir. Çift kişilik yataklar için üretilen tekstiller genelde 200x240 yatak örtüsü ölçülerini barındırmaktadır. Satıcılara göre bu ölçüler 60 cm yüksekliğindeki bir yatağı tamamen örtmek için son derece ideal olmaktadır. Çift kişilik yatak örtülerinde keten, bambu, pamuk kumaş tercihlerine de yer verilirken, iç mekânların ferah bir yaşam enerjisi kazanması da sağlanmaktadır. Modern, fonksiyonel yatak örtü koleksiyonları yaşamları kolaylaştırmakta ve ister detaylı ister modern tasarım çizgilerine sahip ürünler uzun yıllar kullanım imkanı sunmaktadır. 

Battal Boy Yatak Örtüsü

Yaşamlarında genişlik ve rahatlık arayan birçok kişinin yatak boy ve enleri de fazla olmaktadır. Bu bağlamda büyük ölçülere sahip yataklar için battal boy yatak örtüleri üretilmektedir. Battal boy yatak örtülerinin boyutları 200x240’dan fazla ve 240x260 ebatlarına kadar da çıkmaktadır. Bu bağlamda uzmanlar battal boy yatak örtülerinin genel ölçülerini 220x240 şeklinde ifade etmektedir. Yenilikçi dizayn ve üretim teknikleri kullanılan yatak örtülerinde battal boy seçimleri gün geçtikçe artmaktadır. 

Beyaz Yatak Örtüsü

Uykunun getirdiği huzur ve sakinlik havası beyaz yatak örtüsü modelleri ile yansıtılmaktadır. Düz yatak örtüsü modelleri arayışında olan kişilerin beğenerek satın aldığı beyaz yatak örtüleri üzerinde detayların yer alması da gözlenmektedir. Bir tek ayrıntının bile beyaz üzerinde kendini daha iyi göstermesinden yararlanan ev tekstili tasarımcıları, düz beyaz kanaviçe yatak örtüsü ya da düz beyaz dantel yatak örtüsü seçkileri ile koleksiyonlara bambaşka bir boyut kazandırmaktadır. Odalara elegan bir hava katan beyaz yatak örtüleri asil görüntüsü ile kullanıcılarını mutlu etmektedir. 

Yatak Örtüsü Fiyatları

Yatak örtüsü fiyatları diğer ürünlerde olduğu gibi markasına, modeline, kumaşına, renk ve desenine göre farklılık göstermektedir. “En çok satılan yatak örtüleri” ile ortaya çıkan sonuçların fiyat ve ürün performans dengesi içinde olduğu hemen fark edilmektedir. Kaliteli ve tanınan markaların yatak örtüsü fiyatları etiket rakamları ile hemen kendini belli ederken, bu ürünlerin kullanım süresi ve yarattığı memnuniyette unutulmamaktadır. 

Bütün bunlar dışında markaların kampanyaları ve indirim fırsatları takip edildiği takdirde de yüksek olmayan fiyatlarla marka yatak örtüleri satın alınmaktadır. İyi bir pazar araştırması ile bulunan uygun fiyatlı yatak örtüleri bütçeleri de fazla yormamaktadır. Ayrıca özel günlerde yatak örtüsü fiyatlarının düştüğü ve bu sayede favori ürünler listesinde uzun zamandır bekleyen, ince işçilik içeren ve %100 pamuk yapısı ile sağlıklı ürün gamında bulunan yatak örtüleri satın alınmaktadır.