750 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Tepsi

Toplam 25 ürün bulunmaktadır.

Tepsi Modelleri

Tepsi, Türk kültürünün önemli objelerinden birisi olmaktadır. Mutfak, oturma odası, salon gibi birçok alanda hem sunum hem de süs amaçlı kullanılmaktadır. Tepsi, sadece mutfakların değil Türk kültürünün de önemli bir yansıması olmaktadır. Evlilik sürecine adım atma olarak bilinen söz, nişan gibi süreçlerde de önemli birer obje olarak kullanılmaktadır.

Tepsi modelleri yapıldığı malzeme, görünüm ve işleviyle birbirinden ayrılarak geniş bir ürün yelpazesine sahip olmaktadır. Gümüş tepsi, metal tepsi, bakır tepsi, demir tepsi, ahşap tepsi, porselen tepsi, çelik tepsi, plastik tepsi, cam tepsi gibi birçok farklı malzemeden yapılan tepsiler hem sunum hem de dekoratif olarak oldukça işlevsel olan ürünler olmaktadır. Her alanda karşımıza çıkan tepsiler günlük rutinin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir.

Yapıldığı malzeme yönüyle, görünümüyle ve işleviyle diğer modellerden ayrılan aynalı tepsi modelleri, yapılışında kullanılan malzeme sebebiyle oldukça kaliteli ve temizliği kolay ürünlerdir. Görsel açıdan da oldukça şık bir görüntü sunan model söz ve nişan törenlerinin vazgeçilmez parçası haline gelmektedir. Aynalı tepsi aynı zamanda günlük hayatta da özel misafirler için sunum tepsileri olarak kullanılmaktadır. Evine farklı bir hava yansıtmak isteyen kullanıcıların ev dekorasyonunda tercih ettiği ürünler içerisinde de yer almaktadır. Estetik görünüme sahip olması ile genellikle dekoratif amaçlı tercih edilen porselen tepsi modelleri kolay kırılabilir olması sebebiyle dikkatli kullanılması gereken model olmaktadır.

Görselliği ile fark yaratarak evlere şık bir görünüm kazandıran cam tepsi modelleri salon masalarının, gümüşlüklerin, sehpaların üstünün vazgeçilmez dekoratif parçalarından biri haline gelmiştir. Cam tepsi modelleri hem dekoratif obje olarak hem de servis tepsisi olarak kullanılabilmektedir.

Metal yüzeyi ile hem nostaljik bir görünüme sahip olan hem de kolay temizlenebilen özelliği ile bilinen gümüş tepsi modelleri birçok işlevle tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Kalitesi ve gümüşün kendine has güzelliği ile sıklıkla tercih edilen gümüş tepsi genellikle kullanımından ziyade görünümü sebebiyle tercih edilmektedir.

Günlük kullanım için oldukça ideal olması sebebiyle yani kullanışlılığı ile öne çıkan ahşap tepsi modelleri dekordan ziyade servis tepsisi işlevi görmektedir. Taşınması ve muhafaza edilmesi kolay bir model olan ahşap tepsi kolay kolay kirlenmemekte ve çabuk eskimemektedir. Uzun yıllar boyunca kullanılabilen ürünler arasında yer almaktadır. Dekoratif ahşap tepsi modelleri ise bu modellerden farklı olarak sırf dekorasyon amacıyla tasarlanan ürünler olmaktadır. Farklı ağaç türleri kullanılarak yapılan bu modeller dekoratif amaçlı kullanmalarından dolayı farklı tasarımsal dokunuşlara sahip olarak üretilmektedir.

Özellikle cafe ve restoranlarda tercih edilen ve elden kaymama özelliği ile kullanıcısına oldukça kolaylık sağlayan kaymaz tepsi modelleri içerisinde sunulan yiyecek ve içeceklerin dökülmesini önlemektedir. Genellikle plastik malzemeden üretilen, hafif ve kullanımı kolay olan bu modeller servis tepsisi olarak da bilinmektedir. Bu tepsi modelleri kare, dikdörtgen ve yuvarlak tepsi formunda ve yiyecek içecek servisinin kolaylıkla yapılabilmesi için büyük tepsi olarak üretilmektedir.

Sağlamlığı ve kolay bozulmayan yapısı ile bilinen deri birçok alanda tercih edilen kumaş olarak bilinmektedir. Bu alanlardan birisi de mutfak sektörü olmaktadır. Dayanıklılığı ve kendini koruyan yapısı ile tercih edilen deri tepsiler son zamanlarda dekorasyon alanında fazlasıyla karşılaşılan ürünler arasında yer almaktadır. Tepsi çeşitleri kullanım alanına, malzemesine ve tasarımına göre kullanıcısına geniş bir ürün yelpazesi sunabilmektedir. Kullanıcı sunulan bu geniş ürün yelpazesi içerisinden evinde ve işyerinde kendi zevk ve tarzını kolaylıkla yansıtabilecektir.

En Şık Tepsiler

Görselliğe ve tasarıma önem veren kullanıcılar için üretilmiş birbirinden şık tepsi modelleri bulunmaktadır. Özel günler ve misafirler için kullanılan şık tepsi modelleri tasarımları ile göz dolduran ürünler olmaktadır. Alışılmışın dışında farklı renkler ve tasarımlar tercih edilerek hazırlanan tepsiler ev dekorasyonlarının da tamamlayıcı unsurları arasında yer almaktadır. Özellikle cam, aynalı, porselen, epoksi, ahşap, bakır, gümüş malzemelerinden üretilen tepsiler şık ve gösterişli tasarımları ile binlerce model seçeneğe sahip olmaktadır.

Gümüş ve bakır malzemeden üretilen tepsi modellerinde isteğe göre üzerlerine işlenen desenler tepsiye farklı ve otantik bir hava katmaktadır. Her kullanıcının zevkine ve tarzına hitap edebilecek ürünleri bulabilmesi için üretilmiş geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Kullanıcı bu ürünler içerisinden kendine hitap eden ürünü kolaylıkla seçebilmektedir.


Çay Tepsisi

Çay kültürü Türk toplumunda önemli bir yere sahip olmaktadır. Gelen misafire çay ikramı yapılmadan yollamak Türk kültüründe kabul görülen bir davranış olmamaktadır. Çay ikramı kadar ikram yapılırken yapılan sunumda oldukça önemli olmaktadır. Bu sebeple farklı renk, desen, boyut ve malzemelerden çay tepsisi modelleri tasarlanmaktadır. Renkli ya da sade tasarımlar ile her zevke hitap edebilecek ürün çeşitliliğine sahip çay tepsisi kare, yuvarlak, oval, dikdörtgen gibi şekillerde tasarlanmaktadır. Günlük hayatta kullanımlar için sade modeller tercih edilirken özel gün ve misafirler için daha gösterişli, şık ve tasarımsal çay tepsisi modelleri tercih edilmektedir.

Çay tepsisi çelik, gümüş, cam, plastik, ahşap, bakır gibi farklı malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Ahşap çay tepsileri doğal malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Sıcak ve soğuk içecek kullanımları için oldukça dayanıklı olan ahşap tepsi, otantik tasarımları ile de kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. Dikdörtgen şeklinde tasarlanan gümüş çay tepsisi modelleri simetrik görünümleri ve üzerlerine tasarlanan farklı desen işlemeleri ile göz dolduran ürünler arasında tercih edilmektedir.

Parlak dış yüzeye sahip olan aynalı ve çelik çay tepsisi modelleri şık ve gösterişli tasarımları ile beğenilmektedir. Kolay temizlenebilmesi ve paslanmaz tepsi olması yönüyle oldukça kullanışlı olan çelik çay tepsisi pratik kullanımı ve sunduğu şıklık ile herkesin evinde yer alan modeller arasında yer almaktadır. Doğallıktan hoşlanan kullanıcılara hitap eden bambu çay tepsisi modelleri farklı tasarımları ile ahşap ağırlıklı ev dekorasyonları içinde tamamlayıcı dekoratif ürün olarak kullanılmaktadır. Sadeliği ve şıklığı bir arada sunabilen bu modeller, dayanıklılığı ile de ön plana çıkmaktadır. Çay tepsisi kullanıcının zevk ve tarzına uygun oldukça geniş ürün çeşitliliği ile satışa sunulmaktadır. Çay tepsisi ürünleri tekli olarak alınabileceği gibi bardağı, bardak altlığı ve tepsisi olarak satılan çay tepsi seti şeklinde de temin edilebilmektedir. Set şeklinde üretilen modellerde tepsi, bardak ve bardak altlığı aynı tasarımlarla veya birbiriyle uyumlu kombin tasarımı ile üretilmektedir.

Sunum Tepsisi

Sunumluk tepsi modelleri hem şık hem de kullanışlı ürünler olmaktadır. Göz dolduran tasarımlar ile üretilen sunum tepsileri farklı malzemeler kullanılarak tasarlanmaktadır. Genellikle misafirler geldiği zaman ortaya çıkarılan şık tepsi modelleri farklı renk alternatifleri ile de kullanıcının zevkini yansıtmasına olanak sağlamaktadır. Sunum tepsileri sadece içecekler için değil yiyecekler için de kullanılan tepsi çeşitleri olmaktadır. Görselliğin ön planda tutulmasına olanak sağlayan sunum tepsileri herkesin zevk ve tarzını yansıtabilecek
geniş ürün yelpazesi ile satışa sunulmaktadır.

Tepsi Fiyatları

Tepsi günlük hayatta her alanda işlevselliği ile ön plana çıkmış mutfak ürünleri arasında yer almaktadır. Tepsi fiyatları ürünün markasına, modeline, rengine, desenine, boyutuna, tekli ya da set halinde olmasına göre değişkenlik göstermektedir. Tepsi fiyatlarını özellikle kullanılan malzeme, boyut ve tasarımı etkilemektedir. Bakır, krom, çelik ve gümüş gibi malzemeden üretilmiş dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunabilen tepsi modellerinin fiyat aralığı diğerlerine oranla daha yüksek aralıklarda satışa sunulmaktadır. Özel günler için kişiye özel tasarımlar ile üretilmiş nişan tepsisi fiyatları kullanılan malzeme ve tepsi üzerine yapılan tasarım ve işçilikten dolayı yüksek fiyat etiketleri ile satışa sunulmaktadır.

Tepsinin boyutu da fiyat aralığını belirleyen etkenler arasında yer almaktadır. Aynı tepsi modelinin farklı ölçülere sahip ürünlerinde değişen fiyat etiketleri görmek mümkün olmaktadır. Tepsi modelleri tek ve tepsi seti şeklinde takım olarak kullanıcıların tercihine sunulmaktadır. Tek olarak satılan tepsi modelleri set halinde satılan modellere oranla daha uygun fiyatlarla etiketlendirmektedir.