750 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

KitchenAid Artisan Krem Ekmek Kızartma Makinesi

Ürün Kodu : 56EKM000909
12.499,00 TL
Daha Fazla KITCHEN AID

İstediğiniz Ayarda Kızartın

7 kademeli kızartma derecesiyle hafif kahverengiden çıtır çıtır kahverengiye kadar istediğiniz kademede kızartabilirsiniz. Böylelikle tam damak tadınıza göre istediğiniz şekilde ekmeklerinizi kızartabilir ve eşsiz bir kahvaltı keyfi yapabilirsiniz.

Sıcaklığını Kaybetmez

İstediğiniz kademede kızarttığınız ekmeği 3 dakika boyunca sıcak tutmaktadır. Dereceyi kendiniz yükseltmediğiniz sürece ekmekleriniz 3 dakika süreyle aynı ısıyı korumaktadır. Böylelikle ekmeklerinizi makineden hemen alamasanız bile sıcaklığını koruyarak sizi bekleyecektir. Ayrıca 3 dakika sonunda ekmekleri otomatik olarak hazneden çıkarır ve ekmeklerinizin yanmasının ve kurumasının önüne böylelikle geçmiş olur. Size de keyifle yemek kalır.

Çözünmesini Beklemeyin

Dondurulmuş ekmek ve simit gibi ürünlerin çözünmesini beklemenize gerek yok. Buzlu bir şekilde makineye koyduğunuz ekmeklerinizin önce buzlarını çözdürür sonrasında güzelce kızartır. Böylelikle ekmeklerinizi önceden çıkarıp saatlerce çözünmesini beklemenize gerek kalmadan pratik bir şekilde kızartabilirsiniz.

Kısa Sürede Isıtır

Ekmeklerinizi 1 dakikadan kısa sürede ısıtarak kahvaltı keyfinizi bölmez. Böylelikle ekmekleriniz kısa sürede ısınır ve uzun süreler beklemek zorunda kalmazsınız.

Kolay Başlatma - Durdurma

Arka tarafında bulunan başlatma ve kapatma düğmesi ile kızartma işlemini kolaylıkla başlatabilir, işiniz bittiğinde de kolayca kapatabilirsiniz. Böylelikle en kolay şekilde kızartma işlemini yapabilirsiniz.

Eşitliğin Keyfi

Makinenin içinde bulunan plakalar sayesinde ısı, ekmeklerin her tarafına eşit şekilde dağılarak ekmeğinizin lezzetli şekilde kızarmasını sağlamaktadır. Böylelikle ekmeklerinizin bir tarafı sıcak, bir tarafı soğuk ve tatsız olmasını engellemektedir.

Teknik Özellikler

Güç: 1250 W

Dilim sayısı: 2 Dilim

Malzeme: Alüminyum

Renk: Krem

Ürün Ölçüleri

Yükseklik: 22,5 Cm

Genişlik: 33 Cm

Uzunluk: 18 Cm

Ağırlık: 5 kg

Derinlik: 330 mm

Kablo Uzunluğu: 137 Cm