750 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Fakir Culina Chef Rouge Kırmızı Mutfak Şefi

Ürün Kodu : 56MIX015017
5.999,00 TL
Daha Fazla FAKIR
Daha Fazla Mutfak Şefi

Fakir Culina Chef Mutfak Şefi, klasik yöntemlerin dışında zahmet bir şekilde bütün hamur işlerinizde mutfağınızdaki en büyük yardımcınız olacak. Hamur işi hazırlıklarınızda çığır açacak kolaylık sağlayan ürün, geniş haznesi ve yüksek gücüyle beklentilerinizin ötesinde bir performans sunuyor. Sadece hamur işi hazırlıklarınızda değil içecek karıştırma veya köfte harcı hazırlama gibi diğer bütün tüketimlerinize yardımcı olarak sizi büyük bir zahmetten kurtaracak.

Fakir Culina Chef Mutfak Şefi, fonksiyonel karıştırma aparatları sayesinde çırpma, yoğurma ve karıştırma gibi tüm ihtiyaçlarınıza çözümler üretir. 1000 W çalışma gücü ve 5 litre kapasitesiyle beklentilerin üzerinde performans sunarak, tüm hamur işlerinizde el değişmiş gibi lezzetli sonuçlar alabilirsiniz. Fakir Culina Chef Mutfak Şefi, paslanmaz çelikten üretilen karıştırma haznesi darbe ve çizilmelere karşı dayanıklılık gösterip uzun ömürlü kullanım sunarken, kulpları sayesinde rahatça hareket ettirmenizi ve kavramanızı sağlar. Fakir Culina Chef Mutfak Şefi, eliptik karıştırma tekniği ile çalışarak kol gücü kullanmadan ve el değmeden istediğiniz kıvamda hamur hazırlamanıza yardımcı olur. Sıçramayı önleyen şeffaf koruma kapağı sayesinde yüksek ayarda kullanırken bile etrafa sıçrama yapmaz ve mutfağınız temizliğinden ödün vermez.

Fakir Culina Chef Mutfak Şefi, çift kancalı yoğurma mekanizması ve 5 litre hazne kapasitesiyle tüm malzemelerinizi yüksek performansta karıştırmanıza yardımcı olur. 6 farklı hız ayarı sayesinde dilediğiniz kıvamda lezzetli yiyecekler hazırlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Güç: 1000 W

Hız Ayarı: 6 farklı hız ayarı

Hazne Kapasitesi: 5 Lt

Hazne Malzemesi: Paslanmaz çelik ve Cam

Mevcut Aksesuarları: Sıçramayı önleyen şeffaf koruma kapağı, Çırpma, yoğurma ve karıştırma aparatı

Ürün Boyutu: 30,8 x 15,7 x 31,2 cm

Ürün Ağırlığı: 7,05 kg

Kablo Uzunluğu: 1,45 mt