750 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Çatal Kaşık Bıçak Takımı

Toplam 206 ürün bulunmaktadır.

Çatal Kaşık Bıçak Takımı Çeşitleri

Bir yemeğin hazırlanma aşamasında kullanılan mutfak araç gereçlerinin kalitesi ve kullanım kolaylığı, yemek esnasında ve sunumunda da önem arz etmektedir. Bu nedenle çatal kaşık bıçak takımı, estetik görünümünün yanında bir gereksinim olmaktadır. Lezzetli yemekler ile birlikte şık bir çatal kaşık bıçak sunumu, yemek masasını canlandıran en dinamik unsurdur. Güçlü estetik yapıya sahip olan çatal kaşık bıçak seti, kaliteli bir malzemeye ve tasarıma sahip olurken aynı zamanda zamana da meydan okuyan bir yapıda olmalıdır. 

Yemek masalarının gözde ürünlerinden olan çatal bıçak takımı, her ihtiyaca cevap veren, her bireye hitap edecek tasarıma ve parça sayısına sahiptir. Sofraların kalitesini belirleyen, ağırlığı ile özel hissettiren bu setler, sofra düzenine hava katacak modern tasarım yapısında olmaktadır. Geleneksel ve çağdaş tasarım skalasında geniş ürün yelpazesinde olan çatal bıçak kaşık takımı, yemek yenilen esnada keyifli bir deneyim sunar. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen takımlar, gündelik kullanım için de uygunluk sağlar. 

Çatal bıçak kaşık seti, farklı stilde, renklerde ve ebatlarda olabilir. Bu noktada seçim yapılırken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Seçim önceliği tasarımdan ziyade kişi sayısı ise, çekirdek aile yapısına sahip bireylerin tercihi 6 kişilik çatal bıçak takımı olmalıdır. 36 parça çatal bıçak takımı içeriğinde genel olarak yemek kaşığı, yemek çatalı, yemek bıçağı, tatlı kaşığı, tatlı çatalı ve tatlı bıçağı bulunmaktadır. Minimalist oluşum ile fazla yer kaplamayan 6’lı set, kullanıcılar için verimlilik sağlar. 

12 kişilik çatal kaşık takımı modelleri kalabalık aile gruplarına ya da sık sık misafir ağırlayan bireylere uygun üretilmektedir. 60 parca catal bicak seti ve 72 parça çatal bıçak seti geniş ürün içeriğine sahip olmaktadır. Setlerin içinde bulunan yemek ve tatlı ürünleri, 12 kişilik ihtiyacı karşılamaktadır. Tercihen daha kapsamlı içeriğe sahip ürün isteyen bireyler, çatal kaşık bıçak takımı 84 parça modelleri ile tüm ihtiyaçları giderilir. Setlerin içinde genel olarak yemek yemek için çatal, kaşık ve bıçakların yanında ayrıca tatlı kaşığı, tatlı çatalı, tatlı bıçağı ve çay kaşıkları da bulunmaktadır.

Çatal kaşık bıçak seti çeyiz seti olarak tercih edecek bireyler için ihtiyaca yönelik üretilen 90 parça çatal bıçak takımı,  eksiksiz bir masa düzeni sunmaktadır. Çeyiz setleri, her zevke uygun modern tasarımlardan avangard tasarımlara kadar uzanan geniş tasarım çeşitliliğine sahiptir. Böylelikle sofraların göz alıcı güzelliğe ulaşılması sağlanır. Etkileyici ve güzel bir yemek masasının kalitesini belirleyen çatal, bıçak ve kaşık setleri, hoş bir yemek deneyimini yaşatan ana unsur olmaktadır. 

Çatal Kaşık Bıçak Takımı Setleri

Günlük kullanıma uygun tercih edilen çatal kaşık bıçak setleri, ihtiyaca yönelik üretilir ve daha sade tasarımlardan oluşur. Özel sofralar için kullanılacak setler ise, şık ve gösterişli modeller arasından tercih edilmelidir. Sofra setlerinin içerikleri parça sayısına göre değişim gösterebilir. Böylece çatal, kaşık ve bıçak takımı gereksinime göre çok sayıda parçadan oluşabilir. 6 kişilik, 12 kişilik ve 24 kişilik parçaların yer aldığı ürün ve tasarım çeşitliliğinde, ihtiyaca ve zevke uygun modeller bulmak mümkün olmaktadır.

Model çeşitliliğinin fazla olması ile kullanıcılar, daha rahat seçim yapma olanağına sahip olmaktadır. Kaşık bıçak seti, yemek takımı ile benzer çizgide ve uyumlu tercih edildiğinde, sofrada kişisel bir tarza imza atılmış olacaktır. Sofra düzenini estetik açıdan bir görsel şölen haline getirmek isteyen bireyler, tercih edeceği setler için kalite, renk ve boyut seçeneklerine özen göstermelidir. Kahvaltı sofralarından yemek sofralarına eşlik eden, benzersiz tasarımlara sahip çatal, bıçak ve kaşık setleri her zevke uygun olarak üretilmektedir.

Mutfak araç gereçlerinde seçici davranılması gereken ürünlerin başında günlük çatal bıçak takımı olmaktadır. Paslanmaz çelik malzemesinden üretilen setler, detaylı bakım gerektirmediği gibi oldukça yüksek kaliteli ve dayanıklı yapıya sahiptir. Çelik ürünleri rahatlıkla bulaşık makinesinde yıkanabilir şekilde üretilmektedir. Düşük programda yıkandığı takdirde, yıllara meydan okuyacak parlaklığa sahip olacaktır. Kolay çizilmeyen, çatlamayan ve kırılmayan yapıya sahip çelik, gıda temasına da uyumludur.

Kaliteli Çatal Kaşık Bıçak Takımları

Zamana direnecek ve kullanım kolaylığına sahip olacak çatal bıçak seti arayan bireylerin, en iyi çatal bıçak takımı içeriğinin çelik olduğu ürünleri incelemesi gerekmektedir. Çelik malzemesinin hijyenik yapısı sayesinde ürünler paslanmadan uzun süre kullanılabilir. Sofranın şıklık düzeyini belirleyen parlaklık, ağırlık ve pürüzsüz görünüm ile sunduğu kalite üst düzey olmaktadır. Konsept halinde oluşturulan çatal, bıçak ve kaşık seti, ergonomik ve anatomik olarak insan yapısına uygun tasarlanmaktadır.

72 parça çatal bıçak takımı içeriğinde olan her üründe ince detaylar bulunmaktadır. Kaşıkların tutulduğu kısımlardan yemek yenilecek oval kısımlara kadar olan tüm ölçüler rahat kullanıma uygun olacak şekilde dizayn edilmektedir. Estetik görünümün ve pratikliğin birleşiminden oluşan 12 kişilik kaşık çatal takımı, çatalların uç kısımlarında bulunan sivriliğin, yemek yeme esnasında rahatsız edilmeyecek şekilde ayarlanmasıyla, küçükten büyüğe her bireyin özgürce kullanımına olanak sağlamıştır.

Günlük Çatal Kaşık Bıçak Takımları

Günlük çatal, kaşık ve bıçak takımlarında yüzlerce seçenek bulunmaktadır. Bu seçenekler arasında büyük boyutlar ve küçük boyutlar mevcuttur. İdeal el oranına uygun seçim yapılabilmesi için ürünlerin boyutları incelenmelidir. Günlük kullanım için tercih edilecek ürünler set halinde satışa sunulduğu gibi aynı zamanda ihtiyaca göre tek tek de alınabilir. Ürünler arasında yemek ya da tatlı bıçağı ihtiyacı olmayan bireylerin, mevcut hazır bulunan yemek takımına uyumlu bir parça tercih etmesi için tekli alım yapması gerekmektedir.

Günlük kullanıma uygun çatal, kaşık ve bıçak seti minimal ve sade tasarıma sahip modeller arasından tercih edilebilir. Özel ve kalabalık sofralarda kullanılan gösterişli takımlar, günlük kullanıldığı takdirde belirli bir zaman sonra ağır gelebilir. Ayrıca günlük kullanılacak kaşık, bıçak ve çatal ürünleri, genel olarak bulaşık makinesinde yıkandığında zarar görmeyecek materyalden seçim yapılmalıdır. Paslanmaz çelik ürünleri, parlaklığı ve dayanıklılığı ile her yemek masasında kaliteli bir duruşa sahip olur. 

Çatal Kaşık Bıçak Takımı Fiyatları

Geniş ürün ve tasarım çeşitliliğine sahip olan çatal, bıçak ve kaşık setleri farklı fiyatlara sahip olmaktadır. Setlerde fiyat belirleyici unsurlar materyal, işçilik, marka, tasarım, renk, parça sayısı ve boyut olmaktadır. Her markanın, her parçası ayrı fiyatlandırmaya tabi tutulur. Parça sayısına göre çatal bıçak takımı 6 kişilik set ile çatal bıçak takımı 12 kişilik set arasında fiyat farklıdır. Kaliteli malzeme içeriğine ve dayanıklılığa sahip ürünler pahalı olsa da uzun vadeli kullanımda kurtarıcı olacaktır.

72 parça çatal bıçak takımı en ucuz ürünlerine sahip olmak için ciddi bir pazar araştırması yapılmalıdır. Birçok markanın yüzlerce 12 kişilik kaşık çatal takımı seti bulunmaktadır. Tüm markalar incelenmeli, parça sayıları hesaplanmalı ve materyaline dikkat edilerek tercih yapılmalıdır. Parlaklığını yitirmeyen, dayanıklı ve özgün tasarıma sahip ürünler arasından doğru seçim yapmak bu noktada zorlayıcı olabilir. Yalnızca fonksiyonel işlev sağlamayan çatal bıçak setleri, şık görünümleri ile göz doldurucu olmalıdır.